Menu
WomanOnly
Manželství

6 tipů na nevšední svatební dar

V dnešní době spolu snoubenci většinou už nějakou dobu žijí, takže dárky typu porcelánový servis, pračka nebo bílé povlečení nedávají takový smysl, jako tomu bylo dříve. Pokud si lámete hlavu nad tím, čím novomanžele obdarovat, inspirujte se naším přehledem.

1.    Zážitek

Věnujte novomanželům zážitek, na který nikdy nezapomenou. Svatba je jistě sama o sobě událost plná adrenalinu, ale takový bungee jumping, vodní disciplíny v surf aréně nebo létání ve větrném tunelu mohou být první společnou aktivitou, kdy všechen stres z velkého dne z novomanželů opadne.

2.    Relax

Pokud nevěsta s ženichem preferují relax a odpočinek, darujte jim zážitek v podobě čokoládové či pivní koupele nebo romantické masáže pro dva. Párová masáž je tím pravým oddechem pro zamilované páry a může být doplněna aromatickou koupelí nebo vířivkou.

3.    Stírací mapa světa

Jestliže jdete na svatbu cestovatelům, co takhle sestavit cestovatelský balíček založený na stírací mapě světa. V té novomanželé stírají místa (podobně jako na výherním losu), která již navštívili, nebo mohou zaznamenávat budoucí cesty a dobrodružství. Mapu doplňte buzolou, krabičkou poslední záchrany a originální a vtipný dárek je na světě.

4.    Erotická hra

Erotická hra také patří mezi zábavné a svérázné dárky. Ženicha i nevěstu jistě pobaví a po svatbě se budou těšit, až si najdou chvilku na to hru vyzkoušet. A jaké typy her jsou na trhu? Od klasických dřevěných kostek, kde jsou místo teček vyobrazeny erotické polohy, přes sexuální adventní kalendář až po erotické „monopoly“.

5.    Svatební album na fotografie

Svatební fotoalbum udělá radost všem, kteří si chtějí své fotky vytisknout a uchovat ve fyzické formě, a ne jen v té elektronické. Seženete nádherná dřevěná alba, alba z ručního papíru nebo, pokud patříte mezi ty zručnější, můžete album vyrobit sami. Velmi dobře vypadá například japonská vazba, která je zároveň snadná na realizaci.

6.    Technologická vymoženost

Orientujete se ve světě moderních technologií a rádi byste novomanželům darovali něco, co jim usnadní společné soužití? Určitě si zjistěte, co všechno už doma mají a co by se jim naopak hodilo. Například robotický vysavač je dárek, který ušetří nevěstě i ženichovi čas jinak strávený úklidem, takže místo toho mohou navštívit třeba pivní koupel.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

6 tipů na nevšední svatební dar