×
WomanOnly

Týdenní horoskop pro všechna znamení pro období od 1. do 9. května 2021

Měsíční horoskop na květen

Horoskop na květen jsme tentokrát rozdělili na čtyři části, a to po týdnech. Těšit se tedy můžete na týdenní horoskop, který bude podrobnější. Co nás čeká v týdnu od prvomájové soboty 1. května do neděle 9. května? Každopádně si nezapomeňte užít polibky pod rozkvetlou třešní a oslavy osvobození od fašismu! Pravda a láska vždy zvítězí nad lží a nenávistí!

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, od začátku května můžete pociťovat lehkou netrpělivost a napětí. Dávejte si pozor na zbytečně vyhrocené situace, své emoce možná nebudete mít zrovna pod pečlivou kontrolou, a to hlavně koncem tohoto prvního květnového týdne. Jste zkrátka horké hlavy. Jinak budete stále plni energie a čas můžete využít pro nové začátky a realizaci nových projektů, anebo i dokončení starých a dosud nevyřešených záležitostí.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, někteří z vás v prvním květnovém týdnu oslaví narozeniny. I když si je nebudete moci užít naplno tak, jak jste vždy byli zvyklí, přesto je můžete strávit u dobrého jídla a pití v okruhu svých nejbližších. Energie máte víc než dost a můžete nastartovat nové pracovní projekty, které se vám nejspíše již rodí v hlavě. Vaše ctižádost bude nabývat na síle. S některými věcmi ale stále nebude možné pohnout, což vás možná bude trochu frustrovat.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, nápadů budete mít dost, ale s jejich realizací to půjde z kopce. Nevyčítejte si, že některé věci nemůžete mít hned či je nedokážete dotáhnout do konce. Přijdou i lepší časy. Prozatím si užívejte hezkého počasí, choďte hodně do přírody. Konec prvního květnového týdne bude velmi příjemný, a to i co se milostných záležitostí týče.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, váš první květnový týden bude velmi úspěšný a divoký. Mělo by se vám dařit po všech stránkách, konečně se pro vás začne blýskat na lepší časy a budete se cítit plní energie, naplnění a šťastní. Po líném a rozpačitém začátku května se to krásně rozjede. Na úplném konci tohoto období jen pozor na zbytečně vyhrocené emoce či unáhlená rozhodnutí.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, počínající květnový týden bude pro vás poněkud náročnější. Nebude se dařit tak, jak byste si představovali, můžete se nacházet ve zvýšeném napětí a ve větším stresu. Konec prvního květnového týdne ale přinese velmi příjemnou proměnu a budete se cítit alespoň o něco lépe.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, v prvním květnovém týdnu se budete cítit opravdu skvěle. Po pracovní stránce se bude dařit, můžete se i věnovat sportu a dalším činnostem, dávat svou energii tam, kde je to třeba. V partnerských vztazích a milostných záležitostech by to mělo být neméně skvělé. Koncem tohoto období můžete čekat zklidnění euforie, první únavu a lehkou nervozitu. Nic netrvá věčně a nic není přece dokonalé.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, buďte nad věcí. I když to není prozatím nic moc, i vy se dočkáte období, kdy se budete vyhřívat na výsluní. První vlaštovky lepší nálady se objeví v průběhu prvního květnového týdne. Budete bažit po společnosti druhých a nezadané váhy zatouží po milostných dobrodružstvích. Nebojte se, váš čas ještě přijde.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, energie i nových nápadů budete mít dost. Ne vždy se však bude dařit je realizovat. Raději trochu odpočívejte, buďte v klidu, relaxujte a choďte hodně do přírody. Není třeba být všude, stíhat všechno a dělat vše naplno. Věnujte se vztahům a rodině. Budujte, střádejte plány do budoucna.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, první květnový týden bude pro vás relativně pohodový. Máte hodně práce, ale nezapomínejte ani na pravidelné procházky do lesa, na své záliby a přátele. Sport vám udělá dobře. Nezadaní mají šanci potkat novou lásku.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, budete se cítit naprosto skvěle. Nic nestojí v cestě vašemu úspěchu, spokojenosti, zdraví, štěstí i lásce. Začínají se ve vás probouzet netušené vášně, na suchary kozorohy je to co říct, budete mít i sílu a elán zvyšovat jak svou fyzickou kondici, tak pracovní úsilí.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, nepříznivé postavení planet ovlivňující vaše znamení ještě nějakou dobu potrvá. Ačkoliv byste ve svém životě rádi něco změnili a někam se dále posunuli, prozatím to zřejmě ještě nebude možné a můžete očekávat nadále nějaké drobné osudové zkoušky. Pozitivní období ale pro vás nastává koncem prvního květnového týdne. Jako by se všechno rozhýbalo a do žil se vám vlije nová krev.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, na vás v prvním květnovém týdnu čeká poměrně příjemné období, spousta energie a radosti ze života. Pokud neprožíváte zrovna šťastné životní období, ještě vše se může nakonec v dobré obrátit nebo nastat příznivější chvíle, které vás potěší. Věnujte se všemu, co vám dělá radost, ale připravte se na náročnější konec týdne.

5/5 - (1 vote)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*