×
WomanOnly

Týdenní horoskop od 10. do 16. května 2021

Horoskop koronavirus

Co nás čeká v týdnu od 10. do 16. května a jak se budou mít jednotlivá znamení zvěrokruhu v tomto druhém květnovém týdnu? Narozeniny oslaví býci narození v poslední dekádě a čeká nás také novoluní, a to v úterý 11. května ve 20:59 letního času. Tento týden bude velmi orientován na energii býka a blíženců, ale vzhledem k aktuálnímu postavení planet by se také dalo říct, že bude poněkud náročný pro naši psychiku, zejména emoce. Ale bude také přát milostným záležitostem. V této době se jistě již dočkáme dalšího rozvolnění, což nám může zvednout náladu, rovněž počasí by se mělo umoudřit a teploty se budou určitě pohybovat nad 20°C, což je vzhledem ke květnovému standardu adekvátní. Možná už rozkvetou i šeříky.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, budete mít spoustu energie a dobrých nápadů. Zatoužíte po tom si konečně ještě o stupínek více užívat života a podnikat různé akce, ale rodinné starosti či vaše rodinné záležitosti vás mohou poněkud brzdit. Dávejte si pozor na rozjitřené emoce a zbytečné konflikty s rodinou nebo v partnerství, zejména s osobami narozenými ve znamení raka. Hlavně v neděli 16. května riskujete emoční výbuch a spory, tak se raději obrňte trpělivostí a buďte na sebe opatrní i kvůli zvýšenému riziku úrazů, zejména v opilosti.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, mnozí z vás ještě oslaví své narozeniny. Tento týden bude pro vás celkem dost pohodový, tak si ho maximálně užijte. Energie budete mít na rozdávání, ale může se objevit neklid. Všechno nepůjde tak, jak byste si představovali. Setkáte se s nepříjemnostmi, smutkem, beznadějí, přecitlivělostí. Nezadaní, nebo čerstvě zamilovaní, býci ale mají tento týden velké šance na krásné chvíle ve dvou!

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, čekají vás prima dny. Bude vám to myslet a nebude vám chybět ani dobrá nálada. Kromě práce si naplánujte nějaký skvělý výlet a užijte si i spoustu radosti v oblasti milostných záležitostí. Zaměřte se také na nové tvůrčí projekty nebo uměleckou tvorbu.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, tento týden můžete očekávat velký příval nové energie. Budete akční, činorodí, znatelně pookřejete a sluníčko vás vytáhne ven. Pozor na rozjitřené emoce a případné konflikty a vášnivé scény, a to zejména s berany a osobami narozenými ve znamení vah. O víkendu budete obzvláště rozvášnění. Pokud si nemáte na kom vybít své touhy a vášně, investujte svou energii do práce. To je nejspolehlivější metoda, jak se vyřádit!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, tento týden bude neklidný a velmi aktivní. Budete toho na vás trochu moc. Zkuste soustředit energii na jednu věc a občas i odpočívat, relaxovat. Svou energii vkládáte nejvíce do práce, ale možná vám bude chybět i láska, budete roztoužení a volat po naplnění těchto potřeb. Nebojte se, všechno půjde svým směrem a tam, kam má. Chce to mít trpělivost a neztrácet víru.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, vaše potřeba být všude a všechno stihnout se možná mine účinkem. Zkuste se uklidnit a soustředit svou pozornost na jednu věc, a tu dělat pořádně. To se týká také chatování a virtuálních seznamek, na které byste měli raději zapomenout. Co takhle reálný život a rande někde v přírodě? Ideální čas pro milostné záležitosti nastane o víkendu 15. a 16. května.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, v práci, podnikání nebo při kontaktu s přáteli se bude dařit. V lásce však již méně. Budete se cítit unavené, rozmrzelé a rády byste si užívaly života více naplno. Pozor na zbytečné konflikty a výbuchy emocí, zejména ke konci týdne, o víkendu, a s lidmi narozenými ve znamení raka, nebo kozoroha. Bude vás to svádět k řešení starých křivd.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, tento týden bude pro vás naprosto skvělý. I když se možná cítíte trochu unavení a bez energie, jistě brzy pookřejete. Tohle období by totiž mělo velmi přát nezadaným štírům, kterým srdce zahoří láskou, a to hlavně koncem týdne, o víkendu. Otevřete srdce, nechte se políbit múzou, vložte energii do tvorby, do lásky, do práce, kterou máte rádi. Vše konejte s veškerou vášní. Neurážejte se, nežárlete, nestahujte se do sebe, nepřehánějte to s alkoholem. Všechno se v dobré obrátí!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, buďte těmi, kterými jste vždy chtěli být. Nezapomínejte na své sny bez hranic a nechte naplno proudit svou energii přesně tam, kam je to třeba. Užijte si krásný víkend se svými nejbližšími a na místech, která máte rádi.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, druhý květnový týden bude velmi příjemný. Pozor na dráždivé a silné emoce, které vás mohou překvapit svou intenzitou. V práci a podnikání by se mělo dařit, vaše cíle a plány jdou správným směrem a nechají se hnát přesně tam, kam je úspěšně a tvrdošíjně ženete. O víkendu si odpočiňte, vypněte a dejte průchod citům a vášním. I tohle je v životě důležité. Pokud jste osamělí, nebo vás něco trápí, odreagujte se, poplačte si, bude vám lépe.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, asi si nedovedete představit druhý květnový týden bez svých přátel a bez patřičné zábavy. Bude vás to svádět k tomu rozvibrovat a pokoušet všechno nové a dosud nepoznané, neradi zůstáváte na stejném místě a neradi se necháváte omezovat. Některé věci nejsou stále v rozpuku a rozletu, naopak dosud spí, což se vám úplně nelíbí. Vše se ale posouvá tím směrem, který je pro vás žádoucí, jen ještě chvíli vydržte, všechno není hned.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, budete se mít fajn. Překvapí vás spousta energie a nových nápadů, užívejte si všechno, co se vám nabízí. Možná budete trochu neklidní a zmatení, soustřeďte se na jednu věc a srovnejte si priority. Nikdy není pozdě na to něco změnit, dělat si s druhými lidmi malé radosti a udělat zásadní životní rozhodnutí. Vaše emoce budou velmi silné, vložte je do lásky, do vztahu, anebo do umělecké tvorby, budování něčeho nového. Neutápějte se ve vlastním žalu, ani v alkoholu. Všechno zvládnete, budete mít o to větší potřebu o někoho pečovat, dělat něco nesobecky pro druhé.

5/5 - (2 votes)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*