×
WomanOnly

Horoskop pro všechna znamení pro období od 17. do 23. května 2021

Horoskop na rok 2019

Na co se jednotlivá znamení zvěrokruhu mohou těšit ve třetím květnovém týdnu? V tomto období oslaví narozeniny býci, kteří se narodili v poslední dekádě a přijde již i řada na blížence. Měsíc se bude pohybovat hlavně ve znamení lva a panny, a bude pomalu přibývat a směřovat k úplňku, který nás pak čeká další týden ve středu 26. května. Neděle 23. května je Svatodušní neděle, slaví se Letnice a vy si třeba můžete na zahradě dle valašského zvyku v kotlíku nad ohněm usmažit vaječinu.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, ve třetím květnovém týdnu vás čekají příjemné chvíle a spousta zábavy i tvůrčí činnosti. Soustřeďte se na jeden cíl, nemůžete být všude a stihnout všechno. Pokud cítíte pnutí, vyřešte rodinné konflikty a nic neodkládejte na pozdější čas. Všechno není hned a vaše trpělivost bývá zkoušena neustále, ale zkuste projevit více empatie vůči svým blízkým a hledejte kompromisy.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, už delší čas to nemáte jednoduché. Ale vy se nevzdáváte, a to nikdy. Momentálně vám prospěje velká podpora ze strany rodiny a budovatelské ambice. Možná se více než kdy jindy budete chtít usadit. Neklidu a nejistoty už bylo dost. Využijte svou energii k větší tvořivosti. Býci narození v poslední dekádě si mohou ještě zkraje týdne užít své narozeniny.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vaším znamením nyní prochází dost rychleji se pohybujících planet. Také již od čtvrtečního večera někteří z vás oslaví své narozeniny. Budete se cítit skvěle, pozitivně nabití, motivovaní a v dobré náladě. Nejlepší pro vás bude konec týdne a víkend. Z drobných neúspěchů si nic nedělejte.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, zápal a nadšení vám vydrží. První polovina týdne bude aktivní, zato konec týdne by již mohl být poněkud emočně vypjatý. Pro vás by určitě bylo dobré věnovat se nějaké tvůrčí činnosti a směřovat svou energii do něčeho prospěšného, tedy pečujte, tvořte, budujte, pracujte na zahrádce, zpívejte, skládejte hudbu nebo malujte či pište. Koncem týdne vás může zastihnout lehký splín, nenaplněné ideály a zbytečné konflikty s lidmi.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, čeká vás poměrně aktivní týden, budete toho chtít stihnout co nejvíce. Zkraje týdne můžete být více neklidní, nervózní, přecitlivělí a vystresovaní. Druhá polovina týdne bude mnohem příjemnější a úspěšnější, zbavíte se některých starostí. Víkend bude přát nezadaným a zamilovaným.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, třetí květnový týden může být pro vás poněkud náročný, hektický a stresující. Pokud se toho ještě ve vašem životě hodně neděje, tak se začne dít. Nedá se však stíhat všechno, vyberte si jen něco, čemu budete věnovat větší pozornost. Jinak budete jen roztěkané, nesoustředěné a nebudete vědět, co dříve. Můžete očekávat hodně změn, ale budete mít na to všechno i hodně energie a síly. Pokud jste vzteklé a v napětí, odreagujte se. Potřebujete to už jako sůl! Všechno zvládnete!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, třetí květnový týden pro vás bude plný společenských událostí a setkávání či jiné komunikace s lidmi. Je to i šance pro nezadané se seznámit. Mělo by se vám dařit po pracovní stránce a v realizaci tvůrčích projektů. Pozor na nezvládnuté emoce a zbytečné konflikty s některými lidmi, zejména v partnerské oblasti či v rodině. Pokud už toho všeho kolem máte plné zuby, neváhejte se patřičným způsobem odreagovat, bude vám hned lépe. Přes všechno pozitivní jste dlouhodobě plné potlačovaného vzteku a křivd, protože vaše mírumilovná povaha vám moc neumožňuje ventilovat nastřádané emoce. Emoční výbuchy hrozí hlavně na úplném konci týdne.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, budete se mít relativně dobře. Jste smíření se vším, co se ve vašem životě děje a hledáte si své možnosti, jak vám může být dobře. Máte dostatek energie na to, abyste mohli aktivně zvládat své povinnosti a věnovat se své rodině i svým zálibám. Nezadaní štíři mohou hned zkraje týdne potkat novou lásku, nebo si užít velice příjemné chvíle se svými nejbližšími. Také kolem 20. května se budete cítit dobře, klidně a spokojeně.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, jaký bude váš třetí květnový týden? Dlouhodobě to není zrovna žádná hitparáda, ale momentálně umíte ze své situace vytěžit to krásné co nejvíce to jen jde. Pokud se cítíte unavení a přepracovaní, zkuste více myslet na sebe a trávit více času v přírodě. Začátek týdne bude velmi příjemný a aktivní, střed bude více kritický, konec týdne zase nadějný.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, u vás je třetí květnový týden naprosto v pohodě. Možná byste jen potřebovali více energie, abyste toho zvládali daleko více a necítili se unavení. Přesto si zrovna vy vůbec nemáte na co stěžovat. Nejpříjemnější bude střed týdne kolem 20. května, konec týdne může být ve větším napětí a pocitu únavy či drobného rozladění.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, vaši dlouhodobě nepříznivou konstelační situaci výrazně zlepšuje momentální nakupení planet ve znamení blíženců. Proto můžete čekat spoustu nových podnětů a přemítat nad tím, jakými kroky se dále ve svém životě ubírat. Možná i vy sami náhle budete mít s blíženci co do činění. Velmi příjemný pro vás bude konec týdne, hlavně víkend.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, poslední dobou jste mnohem vnímavější a citlivější než dříve. Radujte se z každodenních maličkostí, pečujte o druhé, jak máte ve zvyku, ale myslete i na sebe. Ve vašem případě je vhodné vyvarovat se alkoholu, drog a užívání léků. Vaše nervy poslední dobou totiž dostávají pořádně zabrat a tento třetí květnový týden vás rozhodně nenechá v klidu. Nenechte se vyvádět z míry a najděte si své způsoby, hranice a malé ostrůvky štěstí, kde se budete cítit v bezpečí a šťastní.

5/5 - (1 vote)


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*