Menu
WomanOnly
Hubnutí

10 tipů, jak zhubnout a vytvarovat nejen stehna

Mnoho žen trápí to, jak vypadá jejich figura a většina z nich má minimálně jednu partii na své postavě, kterou by chtěla změnit. Jednou z těchto problematických částí ženského těla jsou stehna. Často se na nich tvoří pomerančová kůže a usazují tukové polštářky. Pokud chcete být hrdou majitelkou pevných štíhlých stehen, dodržujte našich 10 pravidel!

1. Myšlení je základ

Vše je ukryto ve vašem podvědomí.Proto byste v první řadě měla smířit se svým tělem takovým, jaké je a milovat ho. Občas to není nic snadného, ale pokud budete nenávidět své tělo, změny nepřijdou vůbec a budete ještě více frustrovaná. Stanovte si teda menší cíle a odměňujte se za každý dílčí úspěch. Uvidíte, že vše půjde mnohem snadněji!

2. Vytvořte si plán aktivit

Většina z nás nemá skálopevnou vůli a stačí jen malý výkyv nálady, který je u žen naprosto běžný, a se vším praštíte. Proto si vytvořte tabulku a naplánujte si aktivity, jídelníček, nebo cokoli jiného co chcete pravidelně dodržovat. Každý den si potom odškrtávejte splněné aktivity. Pokud tento plán uvidíte neustále před sebou, bude obtížnější nechat vaše snažení být.

3. Strava je alfou a omegou

Nedílnou a nesmírně důležitou součástí při hubnutí stehen je zdravá strava. V dnešní době je nepřeberné množství nejrůznějších studií, článků a rad, jak jíst zdravě. Můžete si sestavit svůj zdravý jídelníček sama podle návodů, nebo zajít k dietologovi a ten vám stravu naordinuje. Tak, či tak musíte později tento jídelníček dodržovat, proto by pro vás měl být nejen zdravý, ale i chutný!

4. Pitný režim je nezbytný!

Pitný režim je důležitý, ať už chcete zhubnout, nebo ne. Pijte hodně a nejlépe kvalitní tekutiny, čímž je myšlena voda, či neslazený čaj. Denně byste také měla vypít alespoň 0,4 dcl zeleninových štáv, abyste podporovali správanou pH rovnováhu těla a tím podpořili spalování tuků.

5. Síla spánku

Aby tělo mohlo spalovat podkožní tuk a svaly mohly být pevnější, musí organismus dobře regenerovat. Odpočinek je nutný. Tělo začíná nejvíce regenerovat od 22. do 24. hodiny. Proto je důležité, navyknout si chodit brzo spát a raději vstávat brzo. Nejlepší odpočinek tělo zažívá do 24.hodiny.

6. Pracujte se stresem

Vědci z Yale University tvrdí, že stresové situace velmi zastavují proces spalování tuků. Takže se jim vyhýbejte! Především uvažujte pozitivně a nebuďte impulzivní. Díky stresu se pak v těle se vytváří velké množství toxických látek, které spíše
podporují ukládání tukové tkáně a destrukci svalové hmoty. Proto je důležité, aby jste byla v pohodě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

10 tipů, jak zhubnout a vytvarovat nejen stehna