Menu

WomanOnly

Váhy

23. 09. až 23. 10.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Vzduch

Charakteristika znamení

Váhy působí šarmantně, distingovaně, přátelsky, společensky, mile a sympaticky. Bývají oblíbené v kolektivu, mívají hodně přátel, žijí aktivním společenským životem, milují kulturu a zábavy. Jejich charakteristickým znamením je jemnost, mírnost, touha po harmonii a diplomacie. Nemají rády stres a konflikty, snaží se vše řešit mírovou cestou, hledat kompromisy a vyrovnávat. Mají velký smysl pro čest…

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Váhy, hlídejte si váhu, neboť začínáte nabírat velkých rozměrů. Choďte více do přírody a sportujte. Jinak vás čeká naprosto pohodový týden, mělo by se dařit v práci a podnikání i v lásce. Využijte příliv energie a nebuďte pohodlní. Je třeba jednat a stále se o něco snažit. Využít můžete i nové nápady, ale pozor na impulzivní jednání a úrazy z nepozornosti při sportu. Je třeba všechno dělat s rozumem.

  • Váhy, začátek tohoto týdne bude pro vás velice příjemný. Celkově se vás možná trochu zhostí lenost nebo pohodlnost. Zřejmě vás přepadne velká potřeba odpočinku, po překonání mnoha problémů, které jste v nedávné době musely překonat. Užijte si zasloužený klid a relaxaci, nebo se pobavte v dobré společnosti přátel. Možná jste plné potlačeného vzteku, neváhejte se tedy pořádně odreagovat, třeba i sportem, tancem nebo procházkou v přírodě.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky