Menu
WomanOnly
Esoterika

Magnetit je Herkulův kámen, který nás zbaví mnoha neduhů

Magnetit je minerál, u něhož nějaký něžný vzhled nečekejte. Tento kámen působí velmi tvrdě. A bodejť by ne, obsahuje totiž hodně železa a má černou barvu. Říká se mu také Herkulův kámen a má neobyčejnou moc. Pro koho se nejvíce hodí a s čím nám může pomoci?

Co je magnetit?

Magnetit je nerost, který tvoří oxid železitý. Říká se mu též magnetovec. Protože obsahuje železo, má také magnetické vlastnosti. Je černý, kovově matný. Od hematitu se dá odlišit tím, že funguje jako magnet. Údajně vznikl v nitru země proto, aby lidi zbavil utrpení. Magnetit obsahují též meteority a krystalky magnetitu údajně bývají součástí některých bakterií, včel, holubů, kterým slouží k orientaci podle magnetického pole Země.

Nejznámější naleziště magnetitu

Magnetit se nachází hojně ve Švédsku a Grónsku, také v Kanadě, USA, Rusku, Ukrajině, na Uralu a u nás zejména v oblasti Malešova, u Podsedic nebo v náplavách na Jizerské louce, u Sobotína, v Krušných horách nebo Krkonoších.

Pro jaké znamení se hodí magnetit?

Magnetit se hodí nejvíce pro znamení Štíra a Kozoroha nebo Berana.

Léčivé účinky magnetitu

Magnetit je skvělým lékem pro nemocná záda, dnu a revmatismus. Také migrény, bolesti hlavy, ústřely páteře, vyhřezlé ploténky, neuralgické bolesti, svalové napětí a křeče. Pomáhá i při zánětech močového měchýře a močových cest, impotenci, neplodnost u žen, potíže očí, zlomeniny, potíže s prokrvením rukou a nohou i s nízkým tlakem. Podporuje vitalitu a pomáhá proti stárnutí. V rámci léčebného působení se dá přikládat na tělo přímo na postižená místa.

Jak nabíjet magnetit

Magnetit nabíjíme na přímém slunci nebo na velkém nabitém křišťálu. Tento kámen by neměl moc přijít do styku s vodou.

Zdroje: wikipedie, Skrytá moc drahých kamenů: J. P. Kreperát

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Magnetit je Herkulův kámen, který nás zbaví mnoha neduhů