Menu

WomanOnly

Kozoroh

22. 12. až 20. 01.

Vládnoucí planeta: Saturn

Živel: Země

Charakteristika znamení

Kozoroh je považován za chladnokrevného a nudného patrona, ale opak je pravdou. Roztává v dobré společnosti přátel, dokáže být skvělým bavičem a dobrým hráčem. Za tvrdou schránkou a přízemní racionalitou skrývá neskutečnou zranitelnost. Vyniká ve vysokohorské turistice, ale i tvrdé a zodpovědné práci. Je spíše konzervativní povahy a má sklony k asketickému životu, ovšem když…

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Kozorozi, tento týden úplně na práci myslet nabudete. Na řadu přichází váš milostný a citový život. Měli byste si dopřát aspoň trochu dobré zábavy a uspokojit nějaké své touhy, než se zase vrhnete do dalších pracovních projektů. Čeká vás úspěch, pohoda, nové projekty a plány, nezadané Kozorohy také láska. Pozor na úrazy při sportu a impulzivní jednání.

  • Kozorozi, tento týden bude velmi příjemný, i když náročný. Nezadaní mohou potkat novou lásku, čerstvě zamilovaní si budou užívat nový vztah. Po pracovní stránce by se mělo dařit, směřujte svou energii tam, kam je to potřeba. Může se objevit větší stres a napětí, tak neváhejte více odpočívat a pořádně se odreagovat, třeba prostřednictvím sportu nebo při pobytu v přírodě.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky