Menu

WomanOnly

Vodnář

21. 01. až 20. 02.

Vládnoucí planeta: Uran

Živel: Vzduch

Charakteristika znamení

Vodnáře často poznáte už na první pohled –  podle netradičního a originálního vzhledu, někdy i s jasným cílem šokovat. Vodnáři jsou rebelové, vizionáři, pankáči, hipísáci, anarchisté nebo hipsteři, kteří se zkrátka odlišují od většinové společnosti. Jsou inteligentní, nezávislí, originální, tvůrčí, umělecky či esotericky založení. Jsou známí svou otevřenou myslí, nadhledem, odmítáním společenských konvencí a uznáváním…

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Vodnáři, tento týden se vám zadaří. Čekají vás zajímavé chvíle, úspěch, radost, povýšení v práci, nové nápady a projekty nebo úspěch v milostných záležitostech. Konec týdne už nebude tak velkolepý, mohou se objevit zbytečná nedorozumění a konflikty, emocionální problémy nebo únava. Pozor na přehnaně impulzivní jednání, raději stůjte nohama při zemi a nesnažte se dělat příliš velká gesta.

  • Vodnáři, vaše činorodost a spontánnost je až překvapující. Zůstávají však materiální starosti, možná i nějaké problémy v práci či drobná nedorozumění ve vztahu. Neztrácejte svůj životní entuziasmus a využijte tento čas k realizaci nových nápadů a k umělecké tvorbě. Pozor také na ukvapená rozhodování!

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky