Menu

WomanOnly

Beran

21. 03. až 20. 04.

Vládnoucí planeta: Mars

Živel: Oheň

Charakteristika znamení

Člověk narozený ve znamení Berana bývá rychlý, rozhodný, odvážný, aktivní, činorodý, tvůrčí, otevřený, impulzivní, progresivní a dominantní. Obvykle u něj neexistuje „já nevím” nebo „to nepůjde”. Má smysl pro humor a nemá problém udělat si legraci i sám ze sebe. Nesedí doma za pecí, naopak je schopen podniknout naprosto cokoli, a to beze strachu z…

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Berani, ve vašem znamení se ještě stále pohybuje planeta Venuše, ale také do něj vstoupila planeta Jupiter. Co tedy můžete tento týden očekávat? Rozhodně spoustu velkých a významných zážitků. Koncem týdne se k Jupiteru přidá i planeta Mars, zatímco Venuše již vaše znamení opustí a odejde do znamení Býka. Očekávat můžete velký příval energie, nových nápadů, povýšení v práci, posun ve vztahu nebo potřebu se před někým pořádně vytáhnout. Hlavně nepřeceňujte své síly a stůjte nohama na zemi. Hlavně Berani narození v první dekádě mohou na úplném konci tohoto týdne prožít něco významného.

  • Berani, tolik energie jste už dlouho neměli. Hrozí vám hyperaktivita, takže se směle můžete pustit do různých úkolů, které jste dlouho odkládali. Pozor na impulzivní jednání a přeceňování svých sil, přílišné riskování a přehánění. Vždy je dobré se racionálně zamyslet a správně odhadnout situaci. Možná se objeví nějaká stará zranění z minulosti, kterým byste měli věnovat pozornost.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky