Menu

WomanOnly

Lev

23. 07. až 22. 08.

Vládnoucí planeta: Slunce

Živel: Oheň

Charakteristika znamení

O znamení lva se tvrdí, že je příliš namyšlené, ale nemusí to být vždy nutně tak. Lvi mají vždy svou hrdost, které se snadno může proměnit v aroganci. Zkrátka potřebují být vidět, zářit, být obdivováni a vědět, že jsou dobří. Mívají vysoké nároky na sebe i okolí, pečlivě si vybírají partnery, profesně bývají obvykle úspěšní….

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Lvi, tento týden by se vám mělo dařit a měl by být úspěšný. Záležitosti, které vás delší dobu trápily, dojdou ke svému konci a dopadnou pro vás dobře. Budete mít dostatek síly, odolnosti, odvahy a odhodlání dotáhnout věci do konce nebo učinit nějaká zásadní rozhodnutí. Objeví se něco, z čeho budete mít velkou radost. Lvi narození v poslední dekádě mohou na úplném konci týdne učinit nepříjemné rozhodnutí.

  • Lvi, tento týden bude velkolepý a budete mít velkou potřebu velebit si své ego. Můžete si pořádně po lvím způsobu zařvat, dařit by se mělo na lovu i ve smečce. Možná ale nebudete úplně spokojení a šťastní ve všech oblastech života, což jsou dlouhodobé záležitosti, které se už dlouho táhnou. Objeví se drobné problémy, chmury a starosti, které však jistě zdárně brzy překonáte.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky