Menu

WomanOnly

Býk

21. 04. až 21. 05.

Vládnoucí planeta: Venuše

Živel: Země

Charakteristika znamení

Znamení Býka je pevné, stabilní a vytrvalé. Zrozenci bývají velmi houževnatí v dosahování svých cílů a mívají velkou výdrž. Býk je povahy línější a pomalejší, ale je známý svou neúnavnou silou s jakou se probojovává vpřed. Pomalost je dána tím, že si potřebuje vše dobře rozmyslet a racionálně zvážit. Lenost zase tím, že Býk je…

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Býci, právě skončilo vaše narozeninové období, ale nemusíte se rmoutit, hvězdy vám budou nadále přát. První polovina týdne bude velmi příjemná. Do vašeho znamení se začíná vracet retrográdní Merkur, který se možná i dokonale postará o vaši zábavu. Možná některé věci nepůjdou tak snadno, jak byste očekávali a jak byste si přáli. Úplný konec týdne může být poněkud emocionálně náročný. Dávejte si pozor na zbytečně konflikty a nedorozumění nebo nenaplněná očekávání.

  • Býci, hrozí vám neuvážené jednání a chování. Možná vám vášeň, touha či posedlost zatemní rozum. Vaším znamením teď prochází planeta Venuše, zkuste si tedy více užívat, odpočívat a radovat se ze života. Nezadané Býky může potkat láska. Konec týdne bude emocionálně náročnější a připomenou se vám dlouhodobější problémy.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky