Menu

WomanOnly

Rak

22. 06. až 22. 07.

Vládnoucí planeta: Měsíc

Živel: Voda

Charakteristika znamení

Znamení raka je velmi starostlivé, pečující, emocionální a empatické. Zrozenci jsou citliví, vnímaví, souznící a soucítící s druhými. Nechybí jim ani schopnost rozhodování, analytické myšlení, odvaha jednat a být oporou pro druhé. Rodina a domov patří k jejich důležitým životním hodnotám, bývají také dobrými rodiči a touží po dětech. Jejich kořeny jsou pevně spjaty s…

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Raci, tento týden může být pro vás poněkud náročnější. Možná vyjdou na světlo vaše temnější stránky nebo kostlivci, které ukrýváte ve skříni. Také můžete koncem týdne utrpět nějaký citový otřes či se vám něco zhroutí jako domeček z karet. Dávejte si také pozor na své citlivé zažívání a na úrazy při sportu. Vaše extrémní citlivost dostane pořádně zabrat, ale nebojte se, stojí při vás všichni svatí.

  • Raci, do vašeho života může vstoupit láska a pořádná vášeň. Budete se mít fajn, jen pozor na takzvané italské vztahy, hádky a souboje ega. Také ve větší míře hrozí nějaká citová zranění nebo otevření starých traumat. Opatrně i při sportu, abyste si nepřivodili nějaký úraz.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky