Menu

WomanOnly

Střelec

23. 11. až 21. 12.

Vládnoucí planeta: Jupiter

Živel: Oheň

Charakteristika znamení

Znamení střelce je nadáno bystrým a kritickým rozumem, tito lidé si dokáží ze všechno dělat legraci a trefně střílet slovy. V tu chvíli si často neuvědomují, že tím mohou někoho zranit. Mívají břitký smysl pro humor, jsou veselí, velkorysí, čestní, spravedliví, temperamentní, halasní. Pokud se ve společnosti u stolu ozývají nekontrolovatelné výbuchy smíchu, zpravidla tam…

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Střelci, začátek týdne můžete být poněkud přecitlivělí, ale následuje opravdová smršť skvělých zážitků a úspěchů. Konečně se všechno bude dařit tak, jak má. Žádné mlžení a pomalé ploužení, na řadu přicházejí opravdové akce a začátek takové jízdy, která je přesně podle vašeho gusta. Mělo by se dařit po všech stránkách a nezapomeňte si užít hodně dobrého sportu a sexu!

  • Střelci, budete plní energie a elánu. Mělo by se dařit v práci, studiu, sportu a podnikání, ale i v lásce. Vypněte někdy hlavu a zajděte si zasportovat nebo se pobavit s přáteli. Starostí už bylo víc než dost, nenechte je, aby nad vámi vítězily. Opatrně s horlivostí, nedělejte unáhlená rozhodnutí, raději si všechno dobře promyslete.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky