Menu

WomanOnly

Blíženci

22. 05. až 21. 06.

Vládnoucí planeta: Merkur

Živel: Vzduch

Charakteristika znamení

Blížence poznáte podle jeho přirozené zvídavosti až zvědavosti. Je to obvykle přátelský, komunikativní člověk, možná trochu zbrklý, spontánní, hravý, někdy infantilní. Zajímá se naprosto o všechno, často bývá intelektuálního založení nebo všestranných zájmů. Je velmi činorodý, aktivní, podnikavý, rád se baví ve společnosti, navštěvuje kulturní akce nebo cestuje. Bývá však také nevyhraněný, nestálý, někdy povrchní…

Číst více
  • Tento týden

  • Příští týden

  • Blíženci, tento týden mnozí z vás oslaví své narozeniny. Začíná vám krásné a pohodové období. Budete mít dostatek fyzické energie i mentální snahy věnovat se svým záležitostem. Nezadaní Blíženci mají šanci někoho potkat, zadaní mohou upevnit svůj vztah. Konečně je třeba i trochu zvolnit, pobavit se a roztočit to se svými přáteli, anebo si třeba zasportovat. Nejvýraznější bude konec týdne, který vám může přinést velké úspěchy v mnoha oblastech života.

  • Blíženci, začátek týdne bude velmi slibný. Budete mít plno energie a zkrátka se budete cítit naprosto skvěle. Mělo by se dařit na všech frontách, v práci, podnikání, studiu i lásce. Navíc mnozí z vás tento týden oslaví své narozeniny. Užívejte si, jak nejvíce to jde. A pokud máte nějaké starosti a stres, vězte, že se nemáte čeho obávat, všechno dobře dopadne.

Partnerský horoskop

ikona-šipka dolů
ikona partneři
ikona-šipka dolů

Úplňky