Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

3 největší výhody krátkodobé půjčky

Krátkodobé půjčky sice nejsou řešením velké finanční krize, ale pomohou vám překlenout náročnější období. Díky nim můžete zaplatit opravu domácího spotřebiče, účet za telefon a zvládnout i další nečekané výdaje.

Co je krátkodobá půjčka?

Krátkodobé půjčky jsou poskytované nebankovními institucemi, které mají sice o něco vyšší úrok než půjčky dlouhodobé, ale jejich sjednání je velmi rychlé a snadné. Není nutné žádné zdlouhavé prověřování bonity klienta ani osobní schůzky na pobočce. Během několika minut tak máte na účtu peníze, které můžete ihned použít. Krátkodobé nebankovní půjčky jsou vhodné pro lidi s nečekaným výdajem.

3 důvody, proč zvolit krátkodobou půjčku

1) Půjčku je snadné získat

Pokud se obrátíte se žádostí o krátkodobou půjčku na nebankovní společnost, celý proces bude jednoduchý a rychlý. Jediné, co bude společnost zajímat, je vaše totožnost, plnoletost, číslo mobilního telefonu a váš bankovní účet. U malých částek ve většině případů nemusíte dokládat výši příjmu, vysvětlovat účel půjčky ani shánět ručitele. Krátkodobou půjčku je navíc možné sjednat online z pohodlí domova, díky rychlé SMS půjčce získáte peníze ještě tentýž den.

2) Podmínky jsou předem jasné

Další obrovskou výhodou jsou transparentní podmínky. Pokud si vyberete prověřenou společnost, budete okamžitě informováni o tom, v jaké výši se pohybují úroky, kolik peněz nakonec zaplatíte navíc i jaké podmínky vás čekají, pokud budete chtít prodloužit splátkový kalendář.

3) Při opakovaném půjčení vás čeká lepší úrok

Ačkoliv sjednávání úvěru nepatří mezi činnosti, které byste měli dělat každý týden, pokud se v budoucnu obrátíte znovu na společnost, která vám dříve krátkodobou půjčku poskytla, je pravděpodobné, že vás od ní čeká zajímavější úrok nebo jiné lepší podmínky. Nebankovních institucí je na našem trhu celá řada a konkurence je veliká. Proto si tyto společnosti velmi váží spokojených zákazníků, kteří se rádi vracejí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

3 největší výhody krátkodobé půjčky