Menu
WomanOnly
Sex

4 důvody, proč (si) pod stromeček nadělit erotickou pomůcku

Komerční sdělení

Komerční sdělení

12. 12. 2022

Nemusíte být Afrodité ani Erós, abyste byli v posteli prostě boží. Stačí jen hromada (sebe)lásky, kapka lubrikantu a ta správná erotická hračka, která potěší vás i vašeho partnera. Že stále nevidíte důvod si erotickou pomůcku pořídit? Tak my vám dáme rovnou čtyři. Račte se začíst.

1.  Blaho i pro vaše zdraví

To, že erotické hračky dokáží zpestřit váš erotický život, je zkrátka holý fakt. Věděli jste ale, že mají i celou řadu blahodárných účinků na vaše zdraví?

Například takové venušiny kuličky. Jde o dvojici propojených silikonových kuliček, ve kterých jsou umístěny další dvě kovové. Kromě toho, že po zavedení navozují příjemné chvějivé pocity, také stimulují vnitřní svaly pochvy a prokrvují sliznici. Jejich hlavním benefitem je posilování pánevního dna a tím mimo jiné pomáhají v prevenci proti inkontinenci. Konečně posilování, které si budete užívat.

Co se pánů týče, za zmínku určitě stojí stimulátor prostaty. Úkolem této erotické pomůcky pro muže je masírovat prostatu, a tím zvýšit průtok krve do prostaty. To může pomoci při poruchách erekce a předčasné ejakulaci. Stimulace prostaty dokáže mimo jiné navodit intenzivnější orgasmus a snížit riziko vzniku rakoviny prostaty.

2.  Jste v tom spolu

Že jsou erotické hračky jen pro single lidi? Taky už jste slyšeli tohle tvrzení? Máme k tomu jediné – je to prachsprostá lež. Sexuální hračky pro páry jsou znamenitým zpestřením sexuálního života. Vzájemná masturbace a pozorování emocí toho druhého prozradí na vašeho partnera spoustu věcí. Proto se na masturbaci není třeba dívat skrz prsty. Je to skvělý způsob, jak poznat lépe svoje vlastní tělo, tělo svého partnera a tím zlepšit i kvalitu vašeho sexu.

Malá pikantnost: Většina vibrátorů pro páry disponuje dálkovým ovládáním. Co to znamená? Že láska na dálku nebyla nikdy lákavější.

3. Hodně spánku, žádný stres

Kvalitní spánek je základním elementem pro spokojený život. Posiluje imunitní systém, snižuje úzkostné stavy a dokáže zvýšit libido. Není žádným tajemstvím, že sex a masturbace spánek zlepšuje. Respektive intenzivní orgasmus, při kterém se do mozku vyplavují hormony štěstí. Máte problém orgasmu dosáhnout? S tím vám pomůžou právě erotické pomůcky. Díky nim mnohonásobně zvýšíte pravděpodobnost, že se dostanete na vrchol. Rychle a zběsile. Nezbývá než popřát (ne)klidnou noc.

4.  Víc než uspokojivý výběr

Erotické pomůcky pro ženy i muže se v poslední době vyrojily jako houby po dešti. Všude se to hemží všelijak tvarovanými vibrátory a dildy, dechberoucími stimulátory, realistickými masturbátory nebo vibračními kroužky. Teď už stačí jen zahodit ostych a pustit se do výběru. Měkké dárky v podobě ponožek jsou bez debat, pokud jde o „tvrďáky“, vsaďte na některou z erotických hraček. Ať ten letošní ježíšek stojí za to!

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

4 důvody, proč (si) pod stromeček nadělit erotickou pomůcku