Menu
WomanOnly
Sex

4 tipy, co dělat s frigiditou. Nebojte, nic není ztraceno

Redakce

Redakce

23. 2. 2014

Už nemáte chuť na sex se svým partnerem? To nevadí, chutě nemusí být přeci pořád, ale jak to vezme váš partner, když se s ním nechcete vyspat … už nikdy?

Odborně se frigidita uvádí jako nezájem o sexuální komunikaci, kterou může mít jak žena, tak i muž. Můžou za to psychické problémy nebo dokonce i cukrovka.

Partner

Je důležité, aby na vás partner netlačil, nemůžete tento stav změnit za pár dní. Promluvte si s ním o tom, věříme, že pokud vás miluje, vše pochopí a pak si bude s vámi i víc užívat. Pokud tento problém trápí vašeho partnera, nebuďte uražená. Dejte mu najevo, že jste jeho oporou.

Psychoterapie

Při tzv. léčbě frigidity si ženy přečtou pár erotických povídek, aby daly najevo svou sexualitu a touhy.  Pokud se dostanete přes psychoterapii, začněte pracovat se svým partnerem na vašich erotogenních zónách a objevování nových triků a hraček, co vás zaujmou. Po čase vás začne vše příjemně vzrušovat.

Masturbace

Podstatou je, aby se žena dokázala vzrušit sama a až pak to zkusila i s partnerem. Na toto léčení existují speciální kliniky a ve většině případů svým pacientům pomohou. Masturbaci vám může poradit váš terapeut, který ji s vámi i nacvičí.

Sny

Zkuste se řídit svými sny, tam najdete něco, co vás vzruší, uspokojí a budete z toho mít dobrý pocit. Chtěla jste vždy v sexu něco vyzkoušet? Vyzkoušejte to! Navoďte si romantiku vonnými svíčkami, zkuste se vzájemně namasírovat s pomocí masážních olejů. Nic není ztraceno!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

4 tipy, co dělat s frigiditou. Nebojte, nic není ztraceno