Menu
WomanOnly
Péče o vlasy

4 tipy jak pečovat o vlasy, abyste měla neodolatelnou hřívu

Hodně žen si zakládá na svých vlasech. Pečují o ně a snaží se, aby vypadaly přesně tak, jako vlasy supermodelek z časopisů. Dokonalého výsledku ani supermodelky reálně nedosahují, vše je upravené ve photoshopu, ale uspokojivého výsledku se dosáhnout dá! Stačí jen respektovat pár pravidel a ty pak v žádném případě neporušovat!

Respektujte přírodu

Měla byste pochopit jednu základní věc. Pokud jste se narodila s kudrnatými vlasy a nemáte peníze na to, abyste si najala kadeřníka na každý den, pak vaše vlasy rovné nikdy nebudou. A když se o to budete neustále snažit pomocí žehličky, pak si své vlasy co nevidět zcela zničíte. Pak už vám nepomohou žádné pěstící oleje, ale jen nůžky!

Vsaďte proto na přirozenost. Každý typ vlasů může být krásný, i bez použití horkého vzduchu, či rozpálených keramických destiček!  Například kudrnaté vlasy se mírně narovnají když je budete mít hodně dlouhé, naopak rovné vlasy dostanou objem když budou na mikádo. Respektujte přírodu, vsaďte na přirozenost a uvidíte, že budete mít zdravé a krásné vlasy!

Kupte si kvalitní vlasovou kosmetiku

Kvalitní šampon a kondicionér by měla vlastnit úplně každá žena, bez jakýchkoli výjimek. Pečující oleje a masky na vlasy jsou sice nadstandard, ale pokud chcete mít krásnou hřívu i toto jsou vaši nezbytní pomocníci! Kupujte však pouze kvalitní přípravky, nejlépe přímo od svého kadeřníka, který vám poradí, která péče je pro vás ta pravá!

Sluníčko, jako apokalipsa

Parné letní měsíce sice potěší naši duši, ale pro vlasy to určitě neplatí. Kombinace slané nebo chlorované vody a přímých slunečních paprsků je pro vlasy boží dopuštění. Jsou mnohem více náchylné k polámání a jsou velmi suché. Proto je důležité pořídit si speciální přípravky pro vlasy na letní měsíce. Určitě s touto investicí neotálejte, uvidíte, že se vám vyplatí!

Kadeřník je jako bůh!

Vaše vlasy i přes všechnu vaši péči podléhají vnějším vlivům, a tak jsou pravidelné návštěvy kadeřníka velice důležité! Rozhodně je nezanedbávejte a choďte do salonu minimálně jednou za tři měsíce. Nejen, že vám vlasy zastřihne a tudíž oživí konečky vlasů, ale také vám je profesionálně ošetří a upraví.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

4 tipy jak pečovat o vlasy, abyste měla neodolatelnou hřívu