Menu
WomanOnly
Sex

4 triky jak udělat, aby pro vás byl orální sex vždy příjemný

Ne všechny sexuální praktiky patří k oblíbeným všech žen. Největší problém bývá s orálním sexem, který se některým ženám zdá odpudivý a nepřirozený. Muži ho ale zkrátka zbožňují a dožadují se ho. Poradíme vám pár triků, díky nimž byste si mohla orální sex oblíbit a s chutí tak dopřát partnerovi vytouženou rozkoš.

1. Hygiena je základ

Jedním z nejčastějších důvodů, proč se ženy vyhýbají orálnímu sexu, je nepříjemný zápach způsobený partnerovou nedostatečnou hygienou. Pokud vám přijde trapné o tomto problému mluvit na rovinu, pomůže vám následující fígl.

Partnera vylákejte do sprchy pod záminkou vzrušující předehry a pořádně vymydlete jeho chloubu. Až poté budete pokračovat ve vášnivých hrátkách v posteli, po nepříjemném zápachu nebude ani stopa. Neurazíte tak mužské ego a zároveň nebudete muset trpět.

2. Předehra potěší

Samozřejmě, že muži zbožňují vášnivé chvilky, při kterých se vrhnete rovnou na jeho chloubu. Ovšem většinou také ocení trochu té něžné předehry. Věnujte se tedy i jiným erotogenním zónám, jako je krk, uši, záda, třísla… Je jich nespočet. Partner bude navíc tak vzrušený, že nebude vyžadovat tak dlouhou orální předehru, bod pro vás.

3. Zapojte ruce

Nelpěte pouze na uspokojování partnerovy chlouby pouze ústy, nebojte se zapojit také ruce. Penis si můžete u kořene přidržovat, abyste k němu měla co nejsnadnější přístup. Penis budete mít v ruce více pod kontrolou a budete moci korigovat i hloubku, do které pronikne. Partner vás už nikdy nepřekvapí nečekaným prudkým proniknutím do vašich úst, vše bude ve vaší režii.

Nebojte se také střídat orální hrátky s těmi klasickými, kreativita je v tomto případě velice vítaná. Partner bude příjemně zaskočen každým dalším překvapení, které pro něj připravíte. Navíc pro vás bude takové střídání mnohem pohodlnější, než klasický orální sex.

4. Mentolka poslední záchrany

Pokud už se schyluje k orálnímu sexu a jakýkoli zásah v podobě sprchy by narušil atmosféru, sáhněte po mentolce! S mentolovým bonbonem v puse neucítíte případnou nepříjemnou chuť a navíc svěží dech potěší i vašeho partnera. Bude to zajímavé zpestření sexuálního života a vyřešíte tak svůj problém – dvě mouchy jednou ranou.

Ohodnoťte tento článek:
3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

4 triky jak udělat, aby pro vás byl orální sex vždy příjemný