Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

5 inspirativních výroků hereček. Zvyšte si díky nim sebevědomí

Redakce

Redakce

29. 1. 2015

Venku stále panuje zima, ale my už myslíme na teplé slunné dny. S nimi se nám ale hned vybaví myšlenky na plavkovou sezónu i představa našeho povislého bříška a příliš velkého pozadí. Možná bychom se měly projednou smířit s tím, že takové prostě jsme. Přinášíme důkaz, že ne všechny slavné herečky řeší své tělesné proporce. Pojďme se jimi inspirovat!

Jennifer Love Hewitt

Ať jsme vyhublí, či obézní, nezavděčíme se nikomu ani v jednom případě. Řiďmě se tedy Jennifer Love Hewitt a buďme spokojení hlavně samy se sebou.

„Naučila jsem se jednu věc. Pokud jste moc hubení, všichni to okomentují. Pokud nejste dostatečně hubení, opět to všichni okomentují. Prostě se jen snažím cítit se dobře ve své vlastní kůži.“

FOTO: JENIFFER LOVE HEWITT

Zdroj : Magic Box

Olivia Munn

Ani u lidí nefunguje žádná nadpřirozená síla a lidské tělo potřebuje spoustu živin, proto nezkoušejme žádné dietní pokusy, které jsou proti přírodě.

„Pamatuji si, když jsem jako malá četla tyto typy článků. A začala jsem si myslet, že pokud chcete takhle vypadat, musíte mít nějaké tajemství. Něco jako kouzelnou jednoroží krev, která zničí sacharidy v ten moment, kdy vstoupí do vašeho těla. Radši mám ale pravdu.“

FOTO: OLIVIA MUNN

Zdroj: H.C.E.

Amy Adams

S nabranými kily z těhotenství se pere snad každá matka. Amy Adams nás ale ujišťuje, že není ani trochu za co se stydět, je to přeci přirozený proces.

„Těhotenství mi konečně pomohlo pochopit opravdový vztah mého těla a mě samé. Uvědomila jsem si, že toto tělo se na Zemi nevyskytlo proto, aby vypadalo dobře v plavkách. Řekla jsem si asi tohle: Koukej, ty dokážeš odnosit dítě! Máš právo přibírat, všechno je tak, jak má být.“

FOTO: AMY ADAMS

Zdroj: Falcon

Melissa McCarthy

Kdy přestaneme s věčnými otázkami a zamyslíme se nad tím, zda po dosažení zrovna těchto cílů budeme opravdu šťastní? Mellisa McCarthy je již řešit přestala.

„Valná většina těch, co znám, zkouší bez ohledu na váhu nějaký systém hubnutí. Slýcháte: Mohla bych ještě pár kilo shodit, mohla bych být trochu vyšší a mohla bych mít větší rty. Kdy to skončí? Musíte si prostě říct: Tohle je všechno hezké. Ale já jsem tady a teď a jsem s tím spokojená. Mám důležitější věci na přemýšlení.“

Zdroj: Falcon

Zdroj: Falcon

Emma Stone

Když máme chuť na nějaký ten dortík, proč si ho prostě nedáme? Žijeme jen jednou a lákadel na světě je velká spousta. Ani Emma Stone si zákusek nevyčítá.

„Jste lidská bytost, žijete jen jednou a život je krásný, takže si sakra vezměte ten úžasný cupcake!“

FOTO: EMMA STONE

Zdroj: Magic Box

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

5 inspirativních výroků hereček. Zvyšte si díky nim sebevědomí