Menu
WomanOnly
Sex a vztahy

9 věcí, které muži od žen chtějí, ale nikdy to neřeknou nahlas

Adéla Beranová

Adéla Beranová

12. 1. 2020

Zatímco muži si stěžují, jak jsou ženy komplikované, my dobře víme, že nejtěžší na světe je dostat se do hlavy muže a zjistit, jaké jsou jeho pocity, nebo co si myslí. Proto jsme sestavili seznam věcí, které muži chtějí, abychom my ženy znaly. Inspirujte se a překvapte svého partnera.

Nech mě být mužem

Pivo s kamarády je pro muže stejně důležité jako pro ženy flám s kamarádkami nebo třeba pyžamová párty. Takže až příště řekne, že si chce vyrazit s chlapama, nechte ho. Každý potřebuje jednou za čas upustit páru.

Překvapte ho

Ani muži nemají rádi stereotyp. Jednou za čas je dobré vašeho muže něčím překvapit. Vyrazte v pátek večer místo kina na drink nebo zůstaňte doma a zahrajte si jeho oblíbenou počítačovou hru. Vy to přežijete a on bude mít pocit, že má tu nejúžasnější partnerku na světě.

Uvařte mu

A jsme u otřepaného pravidla, že láska prochází žaludkem. Jenže ona je to pravda. Uvařte k večeři jeho oblíbené jídlo a uvidíte, že bude jako beránek.

Sledujte s ním sport

O sportu se muži dokáží bavit hodiny a jsou jím zcela pohlceni. Zkuste jednou sledovat zápas s ním a projevit skutečný zájem. Bude v sedmém nebi.

Říkejte mu, že ho milujete

Pokaždé, když přijde zničený z práce, řekne něco trapného před svými kamarády nebo se pokazí cosi v domácnosti, dejte mu pocit, že vy ho milujete. Vždyť je to přece pravda a i on to čas od času potřebuje slyšet.

Mějte svůj život

Žádný muž vám to nikdy neřekne, ale chtějí, abychom my ženy měly i vlastní život. Svoje kamarády, koníčky a aktivity. Trávit volný čas v páru je naprosto klíčová věc pro vztah, ale čas od času si dejte pauzu a užijte si každý se svými přáteli.

Buďte tu pro něj

Snad žádný muž nepřizná, že si potřebuje popovídat, svěřit se a vyslechnout radu. Ale že si o to sami neřeknou ještě neznamená, že to nepotřebují. Prostě vnímejte situace, kdy váš partner potřebuje rameno k vyplakání a buďte tam pro něj.

Nechte ho být hrdinou

Ochranitelský pud a touha vás neustále chránit, to charakterizuje každé zamilované muže. Nechte ho se projevit. Vám neublíží si jednou zahrát na křehkou a zranitelnou, ale váš partner bude v sedmém nebi s pocitem, že ho prostě potřebujete.

Když říká, že mu nic není

Někdy máte pocit, že se něco děje, ale váš partner tvrdí, že je všechno v pořádku? Pak je. Kdyby se něco dělo, prostě vám to řekne, muži nestojí o přemlouvání a dolování pravdy. Když říká, že je všechno ok, pak je.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

9 věcí, které muži od žen chtějí, ale nikdy to neřeknou nahlas