Menu
WomanOnly
Domácnost

Afirmax Legnar – panely pro každý životní styl

Podlaha musí odpovídat vašemu životnímu stylu. Jste svobodný muž, který dělá crossfit doma? Máte malé děti a psa, který často vylévá vodu z misky? Nebo si rádi rozprostřete deku na teplou podlahu a ponoříte se do skandinávské detektivky? Váš životní styl je jedinečný, stejně jedinečný jako nejnovější kolekce vinylových desek Afirmax Legnar. Jedna kolekce, dvanáct jedinečných barev. Sbírka, která říká „nemusíte dělat nic, můžete dělat všechno“. S panely Afirmax Legnar vytvoříte interiér, který bude přesně odpovídat vašemu životnímu stylu. Teplé a útulné, nebo snad odvážné a kreativní? A vše je vždy krásné a mimořádně odolné. Prohlédněte si nejnovější kolekci, která udává nejnovější designové trendy.

Podlaha je důležitým prvkem interiéru. Je to podlaha, která musí vydržet naše zimní boty potřísněné břečkou, je to podlaha, na které tančíme s přáteli až do rána, a je to podlaha, která je svědkem prvních krůčků našich dětí. Musí být bezpečné, teplé, odolné a samozřejmě krásné.  Nové vinylové podlahy Afirmax Legnar jsou podlahy, které splní vaše očekávání bez ohledu na to, jaký životní styl preferujete. Poskytne vám pocit bezpečí, neuvěřitelné pohodlí a krásný interiér odpovídající vaší povaze.

Dřevěná podlaha

Revoluční drážka ve čtyřech rozměrech

Desky Afirmax Legnar se vyznačují průlomovou, revoluční technologií, která umožnila navrhnout drážku ve tvaru V, která přesně odráží a pokračuje v kresbě dřeva desky. Díky pokračování vzoru V-drážky má kolekce ohromující vzhled. Podlaha, která je trvanlivá a vysoce odolná, a přitom vypadá stejně jako přírodní prkna? Přesně takového efektu dosáhli architekti a designéři ze Studia A.Design, kteří jsou zodpovědní za realizaci nejprůlomovější podlahové technologie letošního roku.

Vinylové desky Afirmax Legnar jsou ideální volbou pro ty, kteří by rádi měli dřevěnou podlahu – prkna nebo parkety. Jejich životní styl však vylučuje použití měkkého materiálu, který není voděodolný a je náchylný k poškození. Dnes je tento problém vyřešen. Afirmax Legnar jsou vinylové desky s minerálním jádrem, které zaručují vysokou odolnost proti mechanickému poškození, naprostou voděodolnost a zároveň přirozený, krásný vzhled..

Vinylové panely Legnar jsou především mimořádně kvalitní a vypadají velmi přirozeně. Poprvé na trhu se objevuje inovativní řešení – čtyřstranná V-drážka v technologii „continuous design“. V-drážka je hluboká a vzor použitý na desce v ní pokračuje s velkým důrazem na detail, díky čemuž deska krásně zvýrazňuje interiér podlahy. V této kategorii ještě nikdy nebyl na trhu tak přirozený a rafinovaný produkt. Velikost desky, estetika, zvýšená odolnost, hlubší V-drážka jsou vlastnosti, díky kterým je kolekce LEGNAR konkurenceschopná nejen s jakýmikoliv vinylovými deskami, ale také s dřevěnými deskami.

Dřevěná podlaha

Afirmax Legnar – lepší stránka dřeva

Sen o dřevěné podlaze často zůstává viset na pověstném hřebíku. Proč? Málokdo vede tak sterilní život, aby si vybral výrobek, který je sice krásný, ale velmi náchylný k poškození.

Sníme o přírodních dřevěných podlahách, v duchu vidíme stovky rozlitých nápojů, radostné skoky psa, tuny písku přineseného z pískoviště, litry potu prolitého při tréninku s virtuálním trenérem a rozbitou pračku, která během naší nepřítomnosti vylila vodu.

Musí nás takové všední věci nutit vzdát se svých snů? Ne. Díky inovativní konstrukci jsou vinylové desky Afirmax Legnar s minerálním jádrem nejmodernějším podlahovým povrchem, který můžete na trhu najít. Kombinuje nejlepší vlastnosti stávajících kategorií podlahových krytin, přičemž ze dřeva přebírá klasický, nadčasový design, z dlažby funkčnost a z laminátových desek související způsob pokládky. Proto jsou panely Afirmax Legnar ideální volbou, když chceme mít dřevěnou podlahu, ale náš životní styl to vylučuje. Jsou 100% odolné proti vodě, neabsorbují vlhkost, nedeformují se ani se jejím vlivem nebarví. Nepoškozují se silnými nárazy (např. pádem těžkých předmětů). Mají nízký tepelný odpor, díky čemuž umožňují efektivní využití podlahového vytápění. Jsou velmi praktické, snadno se udržují v čistotě a jejich údržba nevyžaduje téměř žádné úsilí. A přestože vypadají jako dřevo díky své teplé a příjemné struktuře a jsou přírodní díky čtyřstrannému potisku na V-drážce, od dřeva je dělí technologická mezera..

Barvy, které vytvářejí váš styl

Afirmax Legnar je kolekce vinylových desek s rozměry zvětšenými oproti klasickým deskám – 1220 mm x 229 mm. Jejich tloušťka je 4 mm, z toho 0,55 mm tvoří vrchní vrstva. K dostání budou od začátku března až ve dvanácti barvách. Od lomené bílé přes světlé dubové odstíny s různým stupněm zrnitosti až po desky ve stylu vintage a jedinečnou červenou barvu. V této kolekci nechybí klasické barvy, které se stanou podkladem pro nadčasový styling. Ocení ji také ti, kteří chtějí, aby podlaha byla výrazným a silným akcentem, v němž se točí život.

Dobré panely SPC jsou rozměrově stabilní – nemění rozměry vlivem teplotních změn. Příkladem tvrdého jádra používaného v panelech SPC je jádro HD Mineral Core. Jedná se o minerální jádro na bázi přírodních horninových minerálů a moderních polymerů. Poskytuje výjimečnou odolnost proti nárazu a vynikající tepelnou vodivost. Panely s minerálním jádrem (HD Mineral Core) jsou krásné jako dřevo a praktické jako keramické dlaždice. Vzhledově jsou k nerozeznání od pravého dřeva a při použití připomínají dlaždice. Rozměrová stabilita umožňuje položit až 200 m2 panelů bez nutnosti dodatečných dilatačních spár. Není tedy nutné používat prahy nebo profily ve dveřích. Panely tohoto typu si získaly mnoho příznivců a uživatelé si kromě vzhledu a praktických aspektů pochvalují především snadné čištění a příjemnou strukturu..

Dřevěná podlaha

Panely ve vašem stylu – Afirmax Legnar

Jak by měl vypadat váš domov? Především by měl být váš. Měl by odrážet vaši povahu, váš styl a životní styl. Nechte se unést výběrem nejmódnějších vinylových panelů této sezóny pro váš interiér. Afirmax Legnar najdete jak v nejočekávanějších zemitých barvách současnosti, tak v klasičtějších světlých dubových nebo odvážných, působivých červených odstínech.

Bez ohledu na to, co si vyberete, vám Afirmax Legnar poskytne mimořádný komfort, o který se nebudete muset ani na chvíli bát. Zaměřte se proto na panel, který bude s vámi a vaším domovem v harmonii.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Afirmax Legnar – panely pro každý životní styl