Menu
WomanOnly
Krása

Brazilská depilace: ta trocha bolesti se mnohonásobně vyplatí

Redakce

Redakce

11. 5. 2014

Chcete být krásná do bikin, anebo chcete udělat radost své polovičce, ale nemáte nervy na denní holení? Vyzkoušejte brazilskou depilaci. Když už se odhodláte, není se čeho bát.

Co je to brazilská depilace

Brazilská depilace je odstranění chloupků z intimních partií a oblastí bikin pomocí vosku  nebo cukrové pasty a pásky. Aby k depilaci mohlo dojít, musí být chloupky dlouhé asi pět milimetrů, jinak pořádně nepřilnou k depilační pásce. Naopak pokud jsou chloupky delší, motají se do sebe a depilace je pak obtížnější i bolestivější.

10 minut a je to

Depilace trvá cca deset až patnáct minut, kterých se nemusíte vůbec bát. Ani když jdete na depilaci poprvé a vaše chloupky jsou tvrdší. Vosk či pasta působí jemně a navíc po depilaci je vaše pokožka ošetřena olejem, který ji zklidní a zásypem, který jí zvláční.

Intimní partie si o tohoto zákroku přidržujete sama, takže se nemusíte bát, že vám cizí člověk, které mu svěříte do péče, zasahovat do vaší „zóny“ až moc. Kosmetička vám pouze strhává pásku z oblastí bikin, zatímco vy si zbylé partie držíte, aby byla pokožka co nejvíce napnutá a nedošlo k bolestivému škubání.

Bolí to?

Toto je asi nejčastejší otázka. Jde o vytrhávání chloupků i s kořínky, tak jistě něco ucítíte, ale pokud mohu mluvit z vlastní zkušenosti, tak to za to stojí. Není to bolest, u které by vám vytryskly slzy. Spíše se ze začátku bojíte a tak vás první škubnutí překvapí, ale rychle si na tlak zvyknete a není to opravdu nic hrozného.

Jak se říká, pro krásu se musí trpět. V tomto případě je ale větší utrpení se odhodlat, objednat a dovolit někomu zasahovat do vaší intimní zóny, jinak samotná depilace nebolí, jen je to nepříjemné. Ovšem za pár týdnů klidu bez holicího strojku to stojí.

Ohodnoťte tento článek:
4
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Brazilská depilace: ta trocha bolesti se mnohonásobně vyplatí