Menu
WomanOnly
Knižní tipy pro ženy

Bridget Jones se dočká pokračování. Netloustne a touží po dítěti

Anna Cajthamlová

Anna Cajthamlová

23. 2. 2013

Skvělá zpráva pro fanynky buclaté Bridget Jones. Už na podzim vyjde v pořadí již třetí pokračování nejslavnějšího deníku.

První díl knihy o nešťastné a zoufalé třicátnici Bridget Jones vyšel před sedmnácti lety a takřka okamžitě se zařadil mezi nejprodávanější počiny roku.

Bestseller byl v roce 2001 zfilmován a hlavní roli ženy, která si dala předsevzetí, že už konečně zhubne, ztvárnila herečka Renée Zellweger. Snímek vydělal 282 milionů dolarů, proto na něho v roce 2004 navázalo volné pokračování Bridget Jones: S rozumem v koncích.

Dlouhou dobu fanynky romantické komedie očekávaly, kdy autorka knih Helen Fielding oznámí vydání třetího dílu. Teď už je však jisté, že se dočkají, třetí pokračování totiž vyjde na podzim. „Můj život se posunul, proto se musí posunout i život Bridget,“ cituje autorku The Telegraph. „Snad se budou čtenáři a čtenářky bavit stejně jako já při psaní,“ dodala Fielding s tím, že název knihy ještě nevymyslela.

Dočkají se Bridget i filmová plátna?

Ačkoli se Zellweger zapřísahala, že už s frustrovanou a oplácanou Bridget nechce mít nic společného, nakonec svolila a podepsala smlouvu na natočení třetího pokračování. Jako podmínku si však dala, že už nebude nucena tloustnout.

Kdy se hubené Britky Jones dočkáme v kinech, není zatím jasné. Podle posledních informací se však má zápletka filmu točit okolo Bridgetiny snahy ve 40 letech otěhotnět. Stihne to dříve, než její biologické hodiny dotikají?

Kam si myslíte, že by se měl osud Bridget Jones ubírat? Pište nám své tipy do komentářů nebo na Facebook. Vdá se konečně?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Bridget Jones se dočká pokračování. Netloustne a touží po dítěti