Menu
WomanOnly
Krása

Camel toe. Kontroverzní spodní prádlo se stalo hitem

Spodní prádlo camel toe má v oblasti rozkroku přidané polstrování vyvolávající iluzi obepnutých vnějších genitálií. Ptáte se, proč ženy po něčem takovém vůbec touží? Odpověď hledejte v Asii.

Ženy hledají dokonalost

Přestože svět vědy, techniky i medicíny dosahuje stále větších pokroků, pokud jde o pozitivní vnímání vlastního těla, máme před sebou ještě hodně dlouhou cestu. Obzvlášť kosmetický a módní průmysl v lidech udržuje nerealistická očekávání od sebe samých. Příkladem je i neobvyklé spodní prádlo s názvem camel toe (v překladu „velbloudí prst“).

Většina žen se schválně vyhýbá legínám a upnutým kalhotám, které mohou při špatném pohybu ukázat až příliš. Některým ženám to však nevadí a naopak tyto situace vyhledávají. Pro ty, které touží po zvýraznění tvaru svých stydkých pysků, může být prádlo camel toe dokonalým pomocníkem. Neobvyklé kalhotky jsou totiž ve spodní části obohacené o výplň připomínající ženské intimní partie.

camel toe kalhotky v legínách

Velký hit v Japonsku

Pro Američany je tento druh prádla spíše k smíchu, avšak Japonci se ho nemohou nabažit. Prádlo camel toe je k dispozici v mnoha e-shopech včetně Amazonu a eBay. Kupují ho především ženy, které chtějí vybočit z davu a cítit se sexy doma i na ulici. Prodejci tvrdí, že podobně jako s push-up podprsenkou uděláte s pomocí kalhotek camel toe dojem na všechny lidi v okolí.

Stejně jako u každého dobrého spodního prádla jsou i tyto kalhotky k dispozici v celé řadě odstínů pleti. Obliba tohoto trendu se přičítá rostoucí popularitě chirurgických zákroků spojených s úpravou vagíny. Počet žen, které se rozhodly své pohlaví zvětšit, zmenšit či omladit, se za poslední roky zpětinásobil. Nákup kalhotek camel toe je však oproti chirurgickému ošetření, za které zaplatíte v přepočtu 15 – 120 tisíc korun, mnohem dostupnější variantou. A navíc vyvolává téměř totožný efekt.

Kalhotky camel toe prý využije každá žena

Spodní prádlo camel toe se vyrábí hned v několika řadách. Snad nejvýraznějším typem je řada kalhotek Georgia. Ženy, které kalhotky Georgia vyzkoušely, tvrdí, že jsou díky příjemnému materiálu z bavlny opravdu pohodlné. Při chůzi drží kalhotky pevně na místě, pevně objímají křivky těla a drží doslova jako přibité. Pokud přes ně obléknete legíny nebo upnuté kraťasy, stanete se ihned středem pozornosti.

Na opačném konci spektra stojí kalhotky z řady Cuchini, které mají za úkol stydké pysky naopak zcela zakrýt. Jedná se o lehké polštářky s oboustrannou páskou, která se přilepí na běžné kalhotky. Tato přidaná vložka skryje vzhled jakkoliv velkého nebo neforemného klína a zbaví tak svou nositelku všech rozpaků.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

Co na japonský trend říkáte vy? Chtěli byste prádlo camel toe vyzkoušet?

Ohodnoťte tento článek:
3,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Camel toe. Kontroverzní spodní prádlo se stalo hitem