Menu
WomanOnly
Domácnost

Chcete mít doma symbol bílých Vánoc? Pořiďte si zasněžený vánoční stromek!

Bílé Vánoce nejsou samozřejmostí, nýbrž vzácností, kterou znáte zejména ze starých fotografií nebo z pohádek. I tak ale bílá k Vánocům neodmyslitelně patří.

Pokud chcete ve svém domově vytvořit podmanivou zimní atmosféru, udělejte dominantou vánoční výzdoby zasněžený vánoční stromek. Ten nejenže skvěle vypadá, ale dokáže také umocnit kouzlo Vánoc.

Umělý stromeček, který vypadá jako živý

Při výběru vánočního stromku se většina lidí rozhoduje mezi dvěma variantami: živým stromkem nebo klasickým umělým stromečkem z PVC. Čím dál větší oblibě se těší i již zmiňovaný umělý stromek s větvičkami pokrytými sněhem, který nadchne nejen přirozeným vzhledem, ale i dlouhou životností a nenáročnou údržbou. Protože se skvěle hodí do moderně i přírodně laděné domácnosti v provensálském, vintage či hygge stylu, je jeho pořízení rozhodně správnou volbou.

Zasněžený bílý vánoční stromeček

Čím ozdobit zasněžený vánoční stromek?

Krásu tohoto stromečku podtrhne zejména pečlivě zvolená výzdoba. Ozdobit jej můžete například vánočními koulemi, dřevěnými a slaměnými ozdobami nebo figurkami zvířátek. Vedle nešlápnete ani s originální výzdobou tvořenou jutovými mašlemi nebo barevnými umělými květinami. Stromek můžete umístit buď do klasického stojanu nebo do květináče obaleného jutou.

Dekorace do interiéru i exteriéru

Stromeček se zasněženými větvemi bude vypadat úchvatně v obývacím pokoji, jídelně, ve vstupní hale i v pracovně. Zdobíte také okolí vašeho domu? Zakomponujte do výzdoby i skupinu zasněžených umělých stromečků různých výšek a vytvořte pohádkový les, který okouzlí všechny návštěvníky i kolemjdoucí.

Pohled na zasněžený stromek navodí pocity radosti a pohody, připomene vám Vánoce vašeho dětství a přinese do vašeho domova sváteční atmosféru. Ať už jej umístíte do interiéru či exteriéru, bude vždy zárukou toho, že vaše vánoční výzdoba bude vypadat kouzelně, originálně a zároveň nadčasově.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Chcete mít doma symbol bílých Vánoc? Pořiďte si zasněžený vánoční stromek!