Menu
WomanOnly
Móda a styl

Dámské boty velikosti 45? U obuvi Rieker žádný problém

Najít dámské boty ve větších číslech bývá občas oříšek. Rozlouskněte ho na Rieker-eshop.cz, kde lze vplout do parádních kousků i ve velikosti 45. Už konečně nemusíte sledovat, jak vám oblíbené boty mizí před očima a vy je na vaši nohu zkrátka neseženete. Co kdybyste ale mohli vybírat z obrovského množství vzorů a modelů pro každou příležitost?

Dámské kožené boty, tenisky, nazouváky, ale také třeba dámské kotníkové boty? Ty všechny už můžete opět přivítat ve svém botníku. Přidáte-li do svých požadavků vedle velikosti také platformu nebo klínek, máte v komfortu vystaráno. A hlavně máte nožky jako v bavlnce.

Dámské boty Rieker jsou skvělým partnerem na každou procházku. Vkročte do pohodlí!

Ani šířka si na vás nepřijde

Pánské i dámské boty na Rieker-eshop.cz si můžete dopřát bez problémů i ve větších šířkách. Najdete tam dokonce i boty nadměrné velikosti, což vám může ušetřit spoustu času.

Typ chodidla si nevybíráme a každý tak vyžaduje odlišné zpracování. Právě rozličné šíře bot vám výběr znatelně usnadní. Vhodná velikost se často odvíjí od svršků a pozor byste pak měli dávat také na švy. Pokud si však zvolíte vhodné označení šíře, neměli byste mít s výběrem nového páru problém.

Nejen dámská obuv je charakteristická tím, že typ, který padne jedné osobě, nemusí padnout druhé. Spoléhat se tak na recenze nemusí být vždy směrodatné. Právě proto vybírejte takové značky, u kterých obdržíte dopravu i případné vrácení zdarma. Takovým případem je právě Rieker-eshop.cz, kde navíc k objednávce dostanete malý dárek. Ten největší si však nadělíte v podobě pohodlí.  Vyberte si dámské boty Rieker a udělejte si radost!

A které vybrat na jaro?

Na každou sezonu se hodí jiné boty. V létě unosíte nejvíc dámské sandály či pantofle, na podzim zase kotníkové boty. Často přehlížené pak bývají například dámské mokasíny nebo elegantní tenisky. Přitom jejich využití se právě na jaře nabízí ze všeho nejvíc. Nezapomeňte svůj šatník trošku provzdušnit. Ať máte krásnější jaro!

Když univerzální dámské boty na jaro, tak polobotky! A když polobotky, tak u obuvi Rieker. Jarní teplejší počasí je ideálním okamžikem, kdy nové modely vytáhnout.

Velikost u Riekeru není problém téměř v žádné kategorii. Je libo připravit se na léto s předstihem? Dámské boty nadměrné velikosti jsou vám k dispozici už nyní. Pro ty, kteří stále nepřezuli na jarní výbavu zas budou zajímavou volbou již zmiňované mokasíny.  Rovná se větší velikost většímu dojmu na kolemjdoucí? Pojďte to zjistit!

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Dámské boty velikosti 45? U obuvi Rieker žádný problém