Menu
WomanOnly
Luxusní móda

Diety, dřina a odříkání: To je recept andílků z Victoria’s Secret

Redakce

Redakce

17. 1. 2013

Zajímavá tvář, dokonalé tělo a především pevná vůle je vstupenkou do nablýskaného světa modelingu. Přečtěte si, jak vypadá každodenní dřina nejlépe placených modelek světa!

Na nejprestižnější přehlídce spodního prádla roku značky Victoria’s Secret jsou nám každoročně servírovány úžasné modely, dokonalé modelky i skvělá atmosféra. Andílci, jak se modelkám této značky přezdívá, se opravdu pyšní božskými těly. Gazelí nohy, plochá bříška i vypracované paže jsou výsledkem hodin pocení v posilovně s osobním trenérem i přísných diet.

Diety, cvičení a tvrdá dřina

Internet je denně zaplavován zprávami o modelkách, jejich jídelníčcích, superrychlých dietách i jejich cvičebních programech. Mnoho modelek zveřejnilo jejich životosprávu pár měsíců před očekávanou přehlídkou. V posilovně trápí už tak dokonalá těla i dvakrát denně a minimálně devět dní před přehlídkou žijí pouze z tekuté stravy.

Ani mateřství není překážkou

O drastických dietách i tvrdých trénincích bylo řečeno i napsáno mnoho. Vzorným příkladem cílevědomosti je například brazilská top modelka Alessandra Ambrosio. Ambrosio šest měsíců po porodu předváděla zlatý hřeb přehlídky, a to podprsenku Floral Fantasy za zhruba 2,5 miliónu dolarů. Je jasné, že tento akt by nebyl svěřen někomu se sebemenší vadou na kráse.

Další brazilská top modelka Adriana Lima zářila na přehlídce, kdy byla teprve dva měsíce po porodu druhého dítěte. Modelka sice uvedla, že své tělo dostala do formy díky vášni k boxu, střídmému jídlu a kojení, lze se však pouze domnívat, jakými drastickými metodami své tělo Lima mučila.

Být Victoria’s Secret andílkem je pocta i dobrý business

Supermodelek pro Victoria’s Secret pro rok 2012 je jedenáct, mezi další top modelky patří namibijská kráska Behati Prinsloo, z Jihoafrické republiky Candice Swanepoel, Američanky Miranda Kerr, Chanel Iman, Erin Heatherton, Lily Aldridge, Lindsay Ellingson, z Nizozemí Doutzen Kroes a z Velké Británie Rosie Hungington-Whiteley.

Modelky pro prestižní přehlídku Victoria´s secret udělají cokoliv. Po loňské přehlídce se na povrch dostala informace, že Alessandra Ambrosio byla těhotná již v době přehlídky, před kterou byla na stejně přísné dietě, jako ostatní andílci. I Adriana Lima v mnoha rozhovorech přiznala, že být ve formě pro tuto módní událost roku rozhodně není procházka růžovou zahradou.

Je tedy zázrak, že modelky, které několik dní před přehlídkou nejí, jsou pouze na tekuté stravě a cvičí jak divé, se přesto po mole procházejí na více než deseticentimetrových podpatcích, s těžkými křídly, a přitom září štěstím, působí uvolněně, svěže, prostě dokonale! Nabízí se otázka, zda si zaslouží náš obdiv, či spíše lítost?

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Diety, dřina a odříkání: To je recept andílků z Victoria’s Secret