Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na léto 2020 pro všechna znamení

Jaké bude léto 2020 a na co se máme připravit? Po dlouhých měsících nedobrovolného omezení v souvislosti s pandemií koronaviru se v průběhu celého června objevil další extrém – neustávající déšť a na některých místech také záplavy. Ačkoli bylo dlouhodobé sucho, příroda si v rámci rovnováhy vše zařídila po svém. Také červen nás tedy držel víceméně doma. Budeme už moci v létě konečně trávit více času venku a užít si třeba i romantickou dovolenou nebo výlety po krásách naší České republiky? Co pro jednotlivá znamení zvěrokruhu chystají hvězdy?

Beran (21.3. – 20. 4.)

Horoskop na léto pro znamení berana není příliš příznivý. Berani by skutečně měli raději zůstat po celé léto doma a nepouštět se do žádného ze svých standardních riskantních dobrodružství. I když vaše energie a aktivita porostou a vaše horká hlava bude chtít vymýšlet a realizovat nejrůznější nápady, je třeba se držet zpátky. Možná se i bezhlavě zamilujete, ale třeba pak rychle zjistíte, že to není zase tak úplně ono. Pro vás platí doporučení – neriskovat, být opatrní při sportu, při práci, dávat si pozor na úrazy všeho druhu. Dbejte všech bezpečnostních opatření, noste přilbu, nejezděte rychle a neriskujte na horách.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, horoskop na červenec a srpen 2020 vám předpovídá pestré a proměnlivé léto. Také vy si stejně jako berani opatrujte své zdraví a zbytečně neriskujte. Můžete však realizovat vaše skvělé nápady, vylepšovat a budovat všechno, co vás napadne. Nezapomínejte ale i odpočívat a nechtějte všechno hned a najednou. Vaše ctižádost někdy nezná mezí, proto hrozí, že místo dovolené opět budete pracovat, studovat nebo tvořit. Letošní léto pro vás bude vesměs příjemné a pohodové, ale můžete pociťovat neklid a nervozitu. Pokud preferujete klid, někam si zalezte nebo si užijte dovolenou v tichu a klidu přírody.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, horoskop pro blížence na léto bude vcelku příznivý. Pokud se spontánně rozhodnete pro nějaký fajn výlet se skupinkou přátel, určitě si ho skvěle užijete. Blíženci doma zůstávat nemusí, rádi budou cestovat a poznávat všechno nové. Jste spontánní, hraví, akční a činorodí – a takové bude i vaše léto. Lehce se zakalí až konec srpna, a to možná proto, že na vás opět bude vyvíjen tlak a přemůže vás příval nových pracovních nebo studijních povinností či jiných starostí.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, červenec bude patřit vám – a řada z vás ještě oslaví své narozeniny. Konec července už se může objevit nespokojenost a napětí. Celkově pro vás bude letošní léto napěťové a náročné. Rozhodně byste si měli opatrovat své zdraví. Pro mnohé z vás bude bezpečnější zůstat doma a užívat si poklidu domova, rozkvetlé zahrady, nedaleké říčky či lesa. To, že zřejmě nebudete cestovat, vám až tak nebude vadit a koupání si můžete užít i v blízkosti domova. Zbytečně neriskujte, buďte opatrní na případných cestách a dávejte si pozor na nemoci a úrazy. Vaše nervy nejspíše také dostanou pěkně zabrat. Pokud prožíváte velký stres, snažte se co nejvíce odpočívat a věnovat také pozornost duševní hygieně. Pomoci vám může vše krásné a lahodící smyslům, dobré jídlo, hudba a umění. Pozor však, abyste příliš nepřibírali na váze!

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, letní horoskop bude pro vás celkem fajn. Milujete horké počasí a rádi se vyhříváte na sluníčku. V průběhu července a srpna vás také jistě čeká velkolepá oslava narozenin a třeba i grilovačka na zahradě se spoustou dobrých přátel. Dopřejte si výlety s rodinou, buďte aktivní a neodkládejte pracovní povinnosti, které můžete úspěšně vyřešit. Snažte se být v klidu, zbytečně se nerozčilovat, a pokud vás trápí záda nebo zuby, zkuste to ustát hlavně s vyrovnanou psychikou a dostatečným odpočinkem – třeba na báječné dovolené.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, vaše léto nebude nejhorší. Červenec může být lehce roztříštěný a neklidný, zřejmě budete stále dokončovat vše započaté a nedokončené – a neúnavně pracovat na svých projektech. Anebo se vám vůbec nebude chtít a raději budete odpočívat v pohodlí domova. Je pravda, že srpen bude pro vás daleko příjemnější. Užijte si hory, kolo, výlety s rodinou, nebo třeba i pořádnou dovolenou. Pokud žijete dlouho v osamění, třeba se najde nějaký nový objev a začnete budovat vztah. Nezapomeňte si krásně užít oslavu vašich narozenin!

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, horoskop na léto vám předpovídá, že možná budete více než kdy jindy usilovat o nějakou rovnováhu. O váhách se říká, že jsou nerozhodné – a možná právě letos v létě budou nerozhodné ještě víc. Každopádně vy si, jako společenský člověk, určitě budete chtít léto naplno a se vším všudy, se svými přáteli nebo s partnerem či partnerkou. Důležitá rozhodnutí ale odložte, stejně se nebudete moci pořádně k ničemu rozhoupat. Vaše nerozhodnost a napětí může postihnout například oblast partnerských vztahů nebo práce. Pokud se necítíte psychicky dobře a vaše představy o báječném životě ani zdaleka nejsou naplněny, raději se držte zpátky a nepodnikejte žádné hurá akce. To, že se dlouhodobě cítíte pod tlakem, může skutečně udělat své. Srpen nebude až tak příjemný, ale všechno se dá zvládnout.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, čeká vás relativně příjemné období. Sedět doma nemusíte, užijte si léto u vody, a pokud jste čerstvě zamilovaní, tak rozhodně ve dvou. Vaše osobní ctižádost nebude odpočívat ani v létě, takže klidně využijte letní čas k přípravě či realizaci nějakých tvůrčích projektů. Vám udělá dobře příroda, putování po tajemných místech naší republiky, hrady, zámky a komorní letní festivaly. Ani dovolená u moře by vás zklamat neměla. Koncem léta už více začněte myslet na práci a povinnosti, ale dovolenou si určitě užijte v klidu.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, vaše léto bude určitě fajn. Užijte si výlety se svou drahou polovičkou, dovolenou, koupání i sport. Opatrně na horách, neriskujte a nepřeceňujte své síly. Komorní festivaly a grilovačky na zahradě s přáteli vás osvěží, váš pověstný smysl pro humor bude velmi ceněný. Odpočiňte si a nestresujte se. Budete si cítit plní energie a nových nápadů, takže můžete třeba i zhubnout, anebo změnit zaměstnání. Pokud ještě přetrvávají nějaké trable z minulosti, anebo vás něco trápí, překvapivě se to během léta vyostří a vyřeší.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, vaše letošní léto bude náročné. V prvé řadě je potřeba, abyste zbytečně neriskovali a opatrovali si své zdraví. Dávejte si pozor zejména na úrazy, nehody, opatrujte si hlavně hlavu, kolena, zuby a páteř. Možná budete nadále tvrdě a neúnavně pracovat, můžete se cítit pod velkým tlakem a budete podráždění, nespokojení a nervózní. Proto je velmi důležité odpočívat a věnovat se duševní hygieně. Raději zůstaňte v bezpečí svého domova, anebo někde poblíž a daleko necestujte. Dařit se vám bude v práci, budování a podnikání, klidně zkuste tvořit a realizovat nové nápady. Zkrátka a dobře, během léta hledejte svůj klid, protože – jak se zdá – jej příliš mít nebudete. Po 20. srpnu vstoupí do hry příznivější aspekty a někomu se uleví.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, vám by se během letošního léta mělo skvěle dařit. Pozor na to, abyste to zase nepřeháněli a nebyli jako urvaní z řetězu. I pro vás je lepší zbytečně neriskovat, raději svá rozhodnutí promýšlet a nevrhat se do ničeho po hlavě. Vaše situace může být hodně proměnlivá, a zatimco v jednu chvíli to může vypadat velmi nadějně, v druhou chvíli se může zase všechno obrátit. Během léta se ale budete cítit vcelku šťastní a spokojení, a to je důležité.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, zpočátku se možná nebudete cítit zrovna úplně jako ryba ve vodě – spíše jako ryba na suchu, ale postupně se vám letošní léto zalíbí a otevře vám mnohé možnosti. Každá krize je jednou překonána. Srpen bude pro vás rozhodně příjemnější. Ryby, vám bude dobře u vody a v přírodě, ani lecjaká romantika vás nezklame. Nezadaným se poštěstí až v druhé půlce srpna, a pokud vás trápí dlouhodobé zdravotní problémy, nebojte se, v srpnu se vám rozhodně uleví.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na léto 2020 pro všechna znamení