Menu
WomanOnly
Horoskopy

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení

Novoroční horoskopy bývají plné optimismu, nadšení a elánu. Každý touží po vykročení vstříc novým šancím s velkou mírou důvěry, že nový rok bude o mnoho lepší, šťastnější a úspěšnější. Budiž nám to přáno. Do jaké míry nás hvězdy ovlivní a jak zvládneme překonat případné překážky záleží jenom na nás samotných. Pojďme se podívat, zda nám budou planety nakloněny…

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Začátek roku bude náročný. Nakupené planety v kozorohu vytvoří se znamením berana nepříznivou vazbu, která může přinést hodně stresu a napětí. Ve znamení kozoroha se bude dlouhodobě nacházet Saturn, který v nepříznivé aspektaci beranům na veselí zrovna nepřidá. Zatímco leden bude plný stresu a potíží, v únoru se berani mohou s tím největším nadšením vrhnout do nových projektů. Během března a dubna si užijí oslavy narozenin, ale už koncem března vstupuje planeta Mars do kozoroha, čímž beranům vcelku zatopí pod kotlem, a to mnohdy doslova. Nejsilnější koncentrace energie mohou nastat kolem 26. dubna, to bude Mars procházet přes dlouhodobě působící planetu Pluto v kozorohu, čímž vytvoří negativní aspekt právě vůči znamení berana. Projevit se to může silným napětím, ale je potřeba také varovat před úrazy a nehodami. Během léta si mohou berani určitě oddechnout. Začátkem září se do kozoroha vrací Mars a kolem 10. listopadu také planeta změny a neklidu Uran, která berana opustila koncem května. Na podzim se proto raději opět obrňte trpělivostí…

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Pro býky bude rok 2018 znamenat větší ukotvení v realitě. Měla by se dařit práce, budování, tvoření i velebení domova. Začátkem roku můžete pociťovat velké ztráty energie a pocity napětí díky procházejícímu Marsu ve znamení štíra, kde se setkává s planetou Jupiter, jež tam dlouhodobě pobývá. Únor ještě může chvíli drhnout, ale kolem narozenin v dubnu a květnu nastává zlatá éra, navíc koncem května se přijde do znamení býka podívat na návštěvu Uran, který má ve zvyku převrátit všechno vzhůru nohama. Změny mohou očekávat zejména zrozenci první dekády. Právě ti by se měli mít na pozoru v průběhu léta a krotit svou energii, hrozí úrazy, výbuchy vzteku i partnerské rozchody. Podzim bude rozhodně klidnější.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Znamení blíženců se rok 2018 nejspíše nijak zásadně nedotkne. Únor a březen mohou být více vypjaté měsíce vzhledem k opozici procházejí planety Mars v protilehlém znamení střelce. V květnu blížence potěší  Venuše putující přes  jejich znamení. Pozor jen na to, aby ledaskdo neztratil hlavu kvůli bláznivé lásce či prchavé touze. Tak snadné je podlehnout iluzím… Léto by mělo být aktivní, podzim zase umírněný…

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Počátek roku může být náročný i pro citlivé raky. Nakupení planet v kozorohu vytváří opozici ke znamení raka, které může být postiženo nepříjemnými napěťovými vazbami. Mars v konjunkci s Jupiterem ve štíru však mohou raka nakopnout tím správným směrem a konečně ho rozhoupat k nějaké aktivitě. Ta rozhodně nezůstane bez odezvy…Druhá polovina února může být pro raka zajímavá, nebude na škodu realizace prostřednictvím umění, hudby nebo duchovních praktik. Březen a duben mohou být napěťové měsíce, nejeden rak se může koncem dubna cítit pod velkým tlakem. Od konce května nastanou příjemné letní měsíce… Celkově by se rakům mělo po celý rok 2018 dařit. Díky své výborné empatii a intuici mohou prakticky pomáhat potřebným…

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Je dosti pravděpodobné, že 6. ledna nebudou mít lvi zrovna svůj den. Zejména by si měli dávat pozor na rozvířené emoce a své vlastní srdce. Leden bude z tohoto hlediska kritický, ale koncem měsíce nastane úleva. Do té doby je vhodné raději počítat do deseti a meditovat, jinak by to mohlo skončit pobytem na kardiologii. Od února přichází nová pozitivní energie, která by měla přetrvávat i po celý březen. Koncem května vstupuje planeta Uran do znamení býka, což ovlivní zejména lvy, kteří jsou narození v první dekádě. Mohou očekávat neklid, nepříjemná překvapení v podobě nečekaných změn, případná ukončení zaměstnání či dlouhodobých vztahů. Úleva nastane kolem 10. listopadu, kdy se Uran vrací zpět do znamení berana. Léto v duchu narozeninových oslav by mělo být vcelku poklidné, především pro zrozence poslední dekády. Listopadové a prosincové dny budou pro všechny lvy nejlepší z celého roku, konečně by se mělo začít dařit po všech stránkách.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Nakupení planet do znamení kozoroha hned ze začátku roku přinese pannám dobrý a pozitivní start do dalších měsíců. Zato konec února může být kritický. Může se objevit velké napětí a rozčarování, v této době je třeba spíše zpomalit a vyčkávat, nedělat ukvapená rozhodnutí, která by člověka mohla později mrzet. Velmi příjemné období nastane v dubnu, jaro bude vyzývat k lásce, nebuďte upjatí a nebojte se zamilovat. Celkově by se pannám mělo díky příznivému postavení Jupitera dařit po celý rok, nebudou se bát přijímat nové výzvy a podívat se i do větších hloubek svých dosavadních problémů či nevyřešených záležitostí. Tato konstelace také přeje studiu a pracovním úspěchům. Skřípat to ale naopak může začít se vstupem Jupitera do znamení střelce, a to během listopadu a prosince.

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Lednové časy nebudou příjemné ani pro váhy. Nakupení planet do znamení kozoroha může přinést napětí a pravou zimní melancholii. Únor bude rozhodně aktivnější a veselejší. Další krize může nastat v dubnu, kdy se bude planeta Mars pohybovat ve znamení kozoroha, což může přinést podrážděnost a nesváry. Letní měsíce přijdou s novou energií. Mohou přinést mnohé pozitivní změny. Během srpna prochází Venuše znamením vah, přibude tedy více radosti a příjemných kratochvílí, které vydrží až do podzimu. Listopadový návrat planety Uran do znamení berana může poněkud zbrzdit konstruktivně plynoucí energii zrozenců poslední dekády. Měli by si dávat pozor na to, aby to v jistých oblastech života nepřehnali.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Pro štíry bude rok 2018 velice významný. Planeta Jupiter bude v jejich znamení pobývat nadále, a to až do začátku listopadu, kdy se přemístí do znamení střelce. Spolu s procházejícími planetami může vytvářet silné vazby, které budou mít na štíry také odpovídající silný vliv. Již během ledna se přes znamení štíra přežene Mars, který může ve spojení se stávajícím Jupiterem přinést mnohé silné zážitky nebo i napáchat hodně škody. Vše záleží na postavení ostatních planet a jejich vzájemných vazbách. Rozhodně se můžete připravit na nevšední zážitky. 6. ledna se raději vyvarujte alkoholu a návykovým látkám, ponořte se hlouběji do sebe a zkuste si zameditovat nad svým dosavadním životem nebo vytvořit něco krásného prostřednictvím umění. Kolem poloviny září držte své emoce na uzdě a zbytečně nepodléhejte žárlivosti, a pokud se objeví partnerské problémy, zkuste je vyřešit v klidu. Narozeninové období bude velmi příjemné, zejména pro zrozence třetí dekády.

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Už zkraje roku budou střelci sršet dobrou náladou, humorem a novými nápady. Zejména se to může týkat těch, kteří jsou narozeni ve třetí dekádě. V únoru může přijít na řadu napětí nebo nepohoda v partnerských vztazích, březen a duben budou daleko příjemnější měsíce. Významné období pro střelce, zejména pro ty narozené v první dekádě, nastává kolem 9. listopadu, kdy planeta Jupiter vstupuje do jejich znamení. Zrozenci druhé dekády by si v tomto období měli dávat pozor na zatemnění mysli nebo případné podvody a iluze. Konec listopadu může být kritický pro zrozence první dekády, zřejmě se budou řešit záležitosti závažnějšího charakteru. Kolem 7. prosince je lepší neabsolvovat žádné důležité schůzky ani nedělat zásadní rozhodnutí. V této době je naprosto nutné vyhnout se všem návykovým látkám, alkoholu a drogám. Hrozí podvody, perverze, intoxikace nebo pomatení mysli.

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pro kozorohy bude začátek roku silný. Události mohou být aktivní, příznivé a významné. Ve znamení kozoroha se bude pohybovat planeta Saturn, která je vládnoucí planetou tohoto znamení a její vliv tedy bude silný. Náročnější může být březen a duben, kdy se přes Saturn a Pluto v kozorohu prožene ohnivý Mars, který může vyvolat potíže. Konec dubna i tomu nezatvrzelejšímu kozorohu rozhodně zpříjemní dobře aspektovaná Venuše procházející znamením býka. I když kozorozi změnám příliš neholdují, na jaře je mohou očekávat. Krizové období může nastat počátkem září, a to především pro zrozence poslední dekády. Velkou podporou pro všechny kozorohy, a to takřka po celý rok, je planeta Jupiter nacházející se ve štíru. Může jim dopomoci k mnoha podnikatelským nebo profesním úspěchům.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Leden bude pro vodnáře krizový, může se objevit napětí a podrážděnost, únor a březen budou daleko příjemnější měsíce plné nové energie umožňující realizaci novoročních předsevzetí. Další měsíce by měly být vcelku poklidné, v polovině července pak může nastat krize, zejména pro zrozence první dekády. Může se jednat o podrážděnost, napětí, konflikty, hádky, je třeba také varovat před úrazy. Dalším krizovým obdobím je pro ty, kdož se narodili na začátku první dekády, polovina září. Hrozí partnerské konflikty, rozluky, rozchody a rozvody. Příjemný čas nastane v listopadu.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ve znamení ryb se dlouhodobě pohybuje planeta Neptun, která hned kraje ledna naváže příjemný vztah s Jupiterem a Martem ve štíru. Ryby tedy mohou očekávat nemnohé duchovní výzvy s hlubokým přesahem. V únoru převládne napětí, ale následující měsíce by měly být vesměs příznivé. Ryby se mohou připravit na krizové období na počátku prosince, procházející Mars může v kombinaci se stávajícím Neptunem způsobit nejedno zatemnění či ošálení mysli. Pokud se budete chtít zamilovat, dávejte si dobrý pozor do koho. Podléháte-li nějaké ideologii, raději to moc nepřehánějte.

Ohodnoťte tento článek:
3,6
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Horoskop na rok 2018 pro všechna znamení