×
WomanOnly

Inspirujte se slavnými ženami. Představujeme 5 výroků známých hereček

FOTO: Rashida Jones
Rashida Jones by mohla o kráse přednášet. Zdroj: Bontonfilm CZ

Brát inspiraci může člověk kdekoliv, třeba u slavných hereček. Pro dnešek jsme vám vybrali pět jejich výroků,  které vás jistě zaujmou. Ne se všemi musíte souhlasit, ale rozhodně stojí za to si je přečíst, tak směle do toho.

FOTO: Rashida Jones
Rashida Jones by mohla o kráse přednášet. Zdroj: Bontonfilm CZ

Kristen Wiig

Kristen Wiig, která je členkou komediální společnosti The Groundings, se nebála vypustit do světa svůj názor na dnešní příležitosti mužů a žen.

„Na světě je spousta zábavných žen a tak tomu bylo po staletí. Takže bych byla ráda, kdyby se od toho lidé odrazili dál a komedie by byly prostě komedie, žádné filmy pro chlapy a pro ženské. Všichni by dostali stejnou příležitost.“

FOTO: Kristen Wiig
Zdroj: CinemArt

Rashida Jones

Krásná americká herečka tentokrát promluvila o čem jiném, než o kráse. Pokud hledáte krásu sami v sobě, Rashida Jones přináší dva základní aspekty, které musíte splňovat.

„Úsměv je nepochybně jeden z nejlepších prostředků krásy. Pokud máte dobrý smysl pro humor a dobrý přístup k životu, pak jste opravdu krásní.

FOTO: Rashida Jones
Zdroj: Bontonfilm

Chelsea Handler

Ach ty mezilidské vztahy? Také občas přemýšlíte o tom, zda se lidem líbíte, zda o vás nesmýšlí ve špatném či zda vás mají lidé rádi? Chelsea Handler dle svého výroku přestala takové věci řešit už dávno.

„Za prvé, kdo se zajímá o to, zda vás lidé nenávidí? Vždycky máte zaručené, že někteří lidé vás nebudou mít v lásce, a nikdy nemáte žádnou záruku, že vás někdo bude mít rád. Takže když vás někdo má rád, máte vyhráno.

FOTO: Chelsea Handler
Zdroj: Paramount

Mindy Kaling

Přátelství je v životě důležité stejně jako vzduch a voda. Zvlášť když s přáteli mluvíte celé hodiny, a ne a ne přestat.

„Jeden přítel, se kterým toho máte spoustu společného, je lepší než tři, se kterými marně usilujete o společné téma ke konverzaci.

FOTO: Mindy Kaling
Zdroj: Bontonfilm

Ellen DeGeneres

Poslední citát slavné moderátorky Ellen DeGeneres  navazuje i na pár předchozích. Odpoutat se, být sama sebou. Jak vám to jde?

„Najděte sebe sama a ujasněte si, v co věříte. I v tom případě, že věříte v něco jiného než vaši sousedé, a dokonce i v tom případě, že věříte v něco jiného než vaši rodiče. Buďte k sobě upřímní. Mějte svůj názor. Nestarejte se, co o vás lidé říkají nebo co si o vás myslí. Nechte kritiky kritizovat. Časem je to stejně přestane bavit.

FOTO: Ellen Degeneres
Zdroj: oscar.go.comDiskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*