Menu
WomanOnly
Péče o vlasy

Jak na padání vlasů? Upravte svou životosprávu

Redakce

Redakce

28. 4. 2013

Každá žena si zakládá na své hřívě natolik, že dokáže utratit velkou část financí jen za kadeřníka nebo barvu na vlasy. Je to zkrátka ženská chlouba, o kterou žádná z žen nechce přijít. Jak zabránit padání vlasů a jak tato katastrofa vůbec vzniká?

K padání vlasů může dojít při velkém stresu, špatné výživě nebo nedostatku vitamínů. Z velké části za to však může genetika a špatný krevní oběh. Nejznámější příčina padání vlasů je akutní onemocnění, náhlý úbytek váhy, léčení chemoterapií nebo těhotenství a kojení.

Znamená to, že se o vlasy můžete starat jako specialista a přesto může s nemocí nebo velkou péčí tu a tam nějaký vlas vypadnout. Pokud je to pár vlasů, neobávejte se. Jestliže ale nacházíte po sobě velké množství vlasů a pozorujete rychlé řídnutí vlasů, zpozorněte.

Upravte svou životosprávu

Jako první bod na vašemu seznamu Jak zachránit své vlasy je zaručeně úprava životosprávy. Ruku na srdce, žijete tak, jak se doporučuje? Zkuste omezit výrobky z bílého cukru, bílé pečivo a instantní jídla. Vyvarujte se alkoholu, protože ten spolu s uvedenými výrobky odebírají organismu potřebné vitamíny a minerály.

Potřebné vitamíny můžete opět nahnat na zelenině, ovoci, luštěninách, bílém masu nebo semínkách. Vaše tělo si zaslouží celkovou detoxikci, a tak neváhejte a pročistěte své tělo bylinkovým čajem.

 Své vlasy hýčkejte přírodou

Pokud jste upravili svou životosprávu, je na čase zlepšit chování i ke svým vlasům. Používejte výhradně přírodní šampony a pokud je to možné, nebarvěte své vlasy nějakou dobu vůbec.

Vaše imunita je posílená a zdravé, krásné kadeře pořád nikde? Oslovte specialistu a popřemýšlejte nad biostimulačním vlasovým laserem. Tento laser posiluje buněčný metabolismus, a tak se vaše vlasy mohou opět zregenerovat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak na padání vlasů? Upravte svou životosprávu