Menu
WomanOnly
Péče o vlasy

Vlasové hnojivo. Nejlepší nástroj jak posílit růst vlasů

Adéla Lišková

Adéla Lišková

5. 11. 2017

Bojujete s řídnutím vlasů, ale vlasové aktivátory a jiné přípravky na posílení růstu nepomáhají? Vyzkoušejte revoluční novinku v péči o vlasy – Vlasové hnojivo!

Vypadávání, řídnutí a špatná kvalita vlasů trápí velký počet mužů i žen. Protože se jedná o frekventovaný problém, výrobci se předhánějí v tom, kdo nabídne to nejlepší řešení, a tak se v té spoustě preparátů můžeme občas cítit ztraceni. Myjeme vlasy šampony na posílení růstu, aplikujeme na ně různé zábaly, nakupujeme drahé regenerační masky a tak podobně.

Posílení růstu vlasů zevnitř

Vnější péče je samozřejmě důležitá, ovšem lidé ve své honbě za krásnou a hustou kšticí často zapomínají na jednu důležitou věc – vlasy je nutné vyživovat především zevnitř. Touto jednoduchou zásadou se řídí i nový výrobek od firmy Maxivitalis – Vlasové hnojivo, který vaší vlasové pokožce dodá aminokyseliny, vitaminy a další látky nezbytné pro zdravý vlasový růst.

Vlasový aktivátor s křemíkem a sírou

Za pozitivní vliv Vlasového hnojiva na kvalitu a růst vlasů je zodpovědný zejména vysoký obsah křemíku a síry, která se skrývá v organické sloučenině zvané MSM a v cystinu. Nezanedbatelné jsou rovněž účinky zinku, biotinu (vitamín B7) a kyseliny pantotenové (vitamín B5).

 

Nejen krásné vlasy, ale i nehty

Biotin, zinek a kyselina pantotenová podporují nejen zdraví vlasů a vlasové pokožky, ale příznivě působí i na kvalitu a růst nehtů. Křemík zase posiluje pojivové tkáně, takže vaše kůže, nehty i vlasy budou pevnější.

Vlasové hnojivo pomůže při problémech vyvolaných přílišným stresem a zátěží, špatným stravováním nebo drastickými léky a rovněž při zhoršení stavu vlasů a nehtů během menopauzy, po porodu či jiných hormonálních změnách.

vlasové hnojivo maxi vitalis

Jak Vlasové hnojivo užívat?

Přípravek je k dostání ve formě tablet, balení se 120 tabletami pořídíte za 299 korun. Aby Vlasové hnojivo přineslo své ovoce v plném rozsahu, doporučuje se brát jednu tabletu ráno a jednu večer, a to po dobu minimálně tří měsíců. Výrobek by neměly užívat děti a těhotné nebo kojící ženy.

Ohodnoťte tento článek:
3,3
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Vlasové hnojivo. Nejlepší nástroj jak posílit růst vlasů