Menu
WomanOnly
Láska

Jak se vyrovnat s rozchodem? Na všem je něco pozitivního!

Redakce

Redakce

20. 1. 2014

Každý rozchod ve vztahu je bolestný, pokaždé přijdete o něco. Ať už o část nábytku z bytu, nebo úplně o byt, o zvíře či oblíbené kamarády ale s každým rozchodem ztrácíme to nejdůležitější – naši víru.

 

Víru v lásku, že ten pan Dokonalý opravdu někde existuje, že  je tam někde ten perfektní chlap pro nás, kterému nebude vadit, že máte spoustu bot, občas nesnesitelné neurotické kamarádky, nebo nějaký příšerný zlozvyk, protože přiznejme si, každá máme nějaký.

Každá po svém

Každá žena, má své způsoby jak se s rozchodem vyrovnat. Někdo agresivní- zničí, vyhodí nebo spálí všechno, co ji s protějškem spojovalo. Všechny dárky, které dostala, raději někde zapomene nebo je daruje dál. Někdo věří na to, že je správné vypustit emoce. Vybrečet se kamarádkám, pouštět si romantické filmy, přejídat se a vzpomínat na to, jaké to bývalo hezké. Někdo zase věří na čas, nijak extrémně netruchlí, ani nevyhazuje a neničí věci, jen prostě žije dál a nechá čas plynout. Protože čas je nejlepší lékař.

Jak už nebýt sama? Aneb 5 rad jak zvládnout rozchod

Která metoda je ale nejlepší? Když moc truchlíte, jste moc emotivní, když zas netruchlíte vůbec, jste bez duše. Proč v tom vždy musí být něco?

Odreagujte se

Nejlepší, co můžete po rozchodu udělat, je jít na pořádnou diskotéku, nebo vzít kamarádku na exotickou dovolenou. Přijdete na jiné myšlenky, budete mít nové zážitky, poznáte nová místa a co navíc, možná i nového muže. Protože bychom opravdu měli věřit tomu, že se vše děje z nějakého důvodu. Třeba rozchod s vaším protějškem může přinést vzrušující nečekané zjištění či poznání.

Nevraťte se mu hned do náruče

Hlavně byste se po rozchodu měly vyvarovat sexu s bývalým. Protože když to bude dobré, víte, že to víckrát nebude, ale když to bude špatné, bude to jen sex s ex a nic dobrého to nepřinese. Může to být vzrušující, tak trochu deja vu, ale bude vám tato hodinová slast stát za to? Že znovu obnovíte city, které jste k němu chovala? Chcete si to prožít znovu? To odloučení? Všechny bychom měly mít své hranice, za které bychom neměly chodit. Můžeme tak ublížit nejen sobě, ale i ostatní.

Hledejte pozitiva

Nebojte se rozchodu, a zkuste si z každého vzít to nejlepší, co vás protějšek naučil, o co vás obohatil, protože od každého člověka, který projde naším životem, si něco odneseme. Zkuste se tentokrát na rozchod dívat pozitivně a pořádně se rozhlížet, protože vám může přinést nečekané užitky. Pořádně se rozhlížejte dámy, protože nikdy nevíte, na kterém rohu čeká právě ten váš pan Božský, který bude milovat vaše kamarádky, a vaše zlozvyky mu budou připadat rozkošné. Nebojte se nové výzvy a jděte do toho po hlavě. Nalezněte v sobě sebevědomí, ženskost a sílu vše překonat, poznat nové a nebát se nových věcí, které na vás čekají.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak se vyrovnat s rozchodem? Na všem je něco pozitivního!