Menu
WomanOnly
Láska

Jak si psát s klukem na Facebooku? Je to jednodušší, než se zdá

Redakce

Redakce

28. 1. 2014

Líbí se ti nějaký kluk a právě přijal tvojí žádost o přátelství na Facebooku. To je skvělá zpráva, ale co dál, říkáš si? Jak ho mám oslovit, aby to nevypadalo vlezle a zároveň to zapůsobilo? Drž se našich rad a určitě to dopadne.

Zaktualizuj si profil

Co bude první věc, kterou uděláš, když si tě přidá do přátel? Jasně, podíváš se mu na profil! Věř, že on udělá to samé, a proto dřív než se tak stane, si zaktualizuj svůj profil. Fotky jak se líbáš s nějakým cizím klukem na párty nebo kde ukazuješ podprsenku, by ho mohly odradit.

Na druhé straně fotky z dovolených nebo z tvých sportovních aktivit by mu mohly napovědět, že jsi fajn holka, pro kterou není aktivita sprosté slovo.

Taky je dobré zaměřit se na svou profilovku, protože vyšpulená pusa a lascivní póza á la Agáta Hanychová sice vzbudí zájem, ale málokterý kluk chce, aby se jeho holka, takhle prezentovala.

Jste dobrá v posteli? Odhalte, jaká jste milenka s naším sex testem

Čas na průzkum

Nejlepší způsob jak ho zaujmout, je najít společné téma konverzace. Facebook je v tomto případě ten nejlepší pomocník. Stačí se podívat na jeho profil a oblíbené stránky ti napoví, jaké filmy se mu líbí, která kapela nebo jaké má koníčky.

Když jeho oblíbené věci nebudou úplně totožné s tvými, vždycky si o nich můžeš něco najít a utvořit si na ně vlastní názor. Vlastní názor kluci totiž ocení spíš, než když nemáš žádný.

Jak začít konverzaci

Je to tady. Stali jste se přáteli, tvůj profil vypadá perfektně a poslední a zároveň ta nejtěžší věc je zahájit konverzaci. Zkus nejdříve nechat iniciativu na něm a nestartuj hned po klávesnici, když bude online. Kluci nemají rádi, když je holka přehnaně aktivní a vyhledává každou příležitost, aby je mohla kontaktovat.

Pokud ani po týdnu, co jste se stali přáteli, nenapíše, je řada na tobě. Hlavní je, aby zpráva působila nenuceně a mile. Co se týče tématu, tak ti můžou pomoci informace, které si získala z jeho profilu.

Můžeš se ho například zeptat, od kdy poslouchá tuhle kapelu, že ty jsi o ní slyšela nedávno, ale zaujala tě. Určitě se mu bude líbit pozice, kdy on jako znalejší ti vysvětlí v čem je ta kapela skvělá a kdo ví, třeba aby tě přesvědčil, tak tě pozve na jejich koncert.

Být svá

Na závěr bych chtěla dodat, že není třeba stylizovat se do role někoho cizího, jak to dnes má většina ve zvyku, ale hlavní je být svá. Pokud si budeš na někoho hrát, nemáš jistotu, že zatímco u jiné to mělo úspěch, tak to samé bude fungovat u tebe. Navíc to, že si na někoho hraješ, kluci většinou poznají a to by pak mohl být trapas. Toho správného totiž poznáš, když tě bude akceptovat takovou, jaká jsi.

Ohodnoťte tento článek:
2,8
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak si psát s klukem na Facebooku? Je to jednodušší, než se zdá