Menu
WomanOnly
Apetit

Jak ušetřit čas? Vyberte si místo, kde se najíte, on-line!

Dnešní doba je tak uspěchaná, že tím nejcennějším co máme, se postupně stává čas. Ušetřete jej pomocí internetu a vyberte si místo na oběd či podnik na rande on-line!

Poznávacím znamením obyvatel velkoměst je to, že stále někam pospíchají. Možná mezi ně patříte i vy. Ale víte vůbec, kam a kudy to vlastně běžíte? Spousta lidí totiž z nedostatku času zapomíná využívat technologie, které jim jejich cestu životem značně usnadní. Blouděním pak ale paradoxně ztratí onoho vzácného času mnohem více.

Průvodce restauracemi

Jak přestat bloudit? Na všechno existuje nějaký průvodce. Takovým průvodcem, který vám pomůže nezabloudit ve světě restaurací, je Restu.cz. Ať už hledáte kvalitní pizzerie v Brně, anebo vás zajímá kavárna v Praze, stačí jen pár kliků a během chvilky máte rezervaci v podniku dle vašich představ.

Aktuální nabídka i recenze

Restu.cz je on-line rezervační systém pro restaurace, do kterého už se zapojilo přes 18 tisíc podniků po celé České republice. Restu.cz páruje poptávku a nabídku – spojuje restaurace a hosty, kterým umožňuje rychlý a pohodlný výběr podniku a vytvoření rezervace prakticky odkudkoliv.

Návštěvníci si mohou vybírat na základě místa, zaměření, jídelních lístků, ale také třeba podle speciálních akcí a hlavně recenzí předchozích návštěvníků. Během chvilky tak mají k dispozici například seznam nejlépe hodnocených pizzerií v Praze.

Jak to funguje?

Pokud se třeba chystáte vyrazit do některé z cukráren v Praze, můžete použít buď přímo vyhledávač, anebo na hlavní stránce zvolit město Praha a následně zaměření cukrárna. Lze také zobrazit seznam cukráren v určité městské části či zvolit cenovou relaci.

Jakmile si vyberete podnik, vyplníte čas, datum, počet osob a vaše identifikační údaje a kliknutím odešlete rezervaci, která vám bude do 10 minut potvrzena e-mailem či SMS zprávou. Nyní se už jen můžete těšit na příjemné posezení.

Výhody pro uživatele

Za vytvoření rezervace na Restu.cz nic neplatíte. Služba je totiž výhodná i pro restaurace, které mají díky ní příležitost dát o sobě vědět a oslovit více hostů svou specifickou nabídkou. Za registraci, vytváření rezervací i psaní recenzí navíc získáváte body, které můžete vyměnit za voucher do některého ze zapojených podniků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak ušetřit čas? Vyberte si místo, kde se najíte, on-line!