Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Jak změnit svět i sebe? Inspirujte se na konferenci WO.men!

Adéla Lišková

Adéla Lišková

26. 11. 2015

V únoru 2016 se v Praze koná již 2. ročník konference WO.men, jejímž cílem je dodat ženám odvahu ke změně. Proč stojí za to se zúčastnit?

Začněte u sebe!

Konference WO.men je určena všem ženám, které chtějí udělat něco proto, aby žily spokojenější život, ale také mužům, kteří je chtějí v jejich úsilí podpořit. WomanOnly je mediálním partnerem akce.

Mottem 2. ročníku WO.men je „Začněme u sebe“. Smyslem je poradit ženám, jak vést naplňující partnerský vztah, naučit je zásadám efektivní komunikace, podpořit jejich sebevědomí a duševní rozvoj a v neposlední řadě je zbavit strachu z odvážných životních rozhodnutí.

6 speakerů a 6 workshopů

Dopolední program se skládá z 6 přednášek, kde vám své zkušenosti předá 6 zajímavých řečníků. Těšit se můžete například na prezidentku Bílého kruhu bezpečí Petru Vitoušovou, novinářku MF Dnes Janu Cíglerovou, nakladatele a publicistu Tomáše Baránka či na majitelku KLP Coaching Kristin LaRonca Parpel.

Na odpoledne je pro účastníky připraveno 6 workshopů s konzultanty a konzultantkami z GrowJOB Institutu, kde budou témata z dopoledních přednášek probrána z praktického úhlu. Na návštěvníky čeká kromě příjemné atmosféry rovněž další doprovodný program. Konferenci moderuje Emma Smetana.

Kdy a kde

Konference se koná 19. února 2016 od 9:00 do 17:00 v Praze. Vše proběhne v budově luxusního Grandior Hotelu Praha (Na Poříčí 42, 110 00 Praha 1). Registrovat se můžete na oficiálních stránkách akce: www.konference-women.cz. Poplatek za registraci činí 2 200 Kč.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jak změnit svět i sebe? Inspirujte se na konferenci WO.men!