Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaké plavky jsou trendy? Letos vsaďte na třásně nebo retro bikiny

Opalovací sezóna je tu a obchody jsou již zaplavené nejnovějšími modely bikin. Jaké si ale vybrat? Podívejte se, v kterých plavkách letos na pláži zazáříte.

Sexy retro našich babiček

Retro glamour padesátých let patří mezi nejžhavější trendy v plavkách této sezóny. Pokud chcete jít s módou, vsaďte na spodní díl plavek s vysokým pasem, který také zároveň skvěle kamufluje problematické partie.

Top můžete zvolit v různých provedeních a variantách, od puntíkatých vzorů až po džínový materiál. To, že tento model plavek je opět IN, nám již dokázala spousta hollywoodských celebrit, které si tento babičkovský typ plavek zamilovalo.

Jednodílné plavky nejen pro baculky

S módní sezónou 2013 přichází také comeback jednodílných plavek. Ty si mohou oblíbit nejen boubelky, které díky stahovacímu materiálu plavek mohou zakrýt problémové partie a tím opticky zeštíhlit postavu, ale také ženy s vysportovaným tělem.

Pokud vás nudí klasické tvary těchto plavek, zkuste se poohlédnout po modelech s vystřiženými geometrickými obrazci. Ale dávejte si pozor, aby materiál plavek stále zakrýval ty méně lichotivé části těla.

Třeste se na třásně

Jedním z velkých módních hitů této sezóny jsou doplňky, sukně i topy s třásněmi. A tento trendy prvek se nevyhnul ani plavkám. Jestli jste už znuděná z klasických typů bikin, vyzkoušejte tento hravý trend a v obchodě se poohlédněte po topu s třásněmi.

Zvířecí vzory jak je neznáte

Pokud vám přijdou předešlé trendy moc mainstreamové, možná si zamilujete plavky se zvířecími vzory. Tentokrát se ale nebavíme o leopardním vzoru, ale rovnou o obrázku celého zvířete natisknutého na plavkách. Můžete si být jistá, že v takovémto modelu vás nikdo na pláži nepřehlédne.

V neposlední řadě letos rozhodně nesáhnete vedle, pokud si rozhodnete pořídit plavky s pestrobarevnými flitry v neonových barvách. Dovolit si také můžete nosit naprosto odlišný spodní a vrchní díl bikin. Nyní už je výběr těch pravých plavek na sezónu 2013 na vás.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaké plavky jsou trendy? Letos vsaďte na třásně nebo retro bikiny