Menu
WomanOnly
Móda a styl

Jaké spodní prádlo pod letní šaty

Vaše letní šaty už netrpělivě čekají na svou velkou chvíli? Až je konečně sundáte z ramínka a vezmete si je na rande, na večírek, nebo jen tak do práce? Tušíte, že v nich budete vypadat skvěle. Nepokazte si ten dokonalý efekt špatným spodním prádlem. To by byla vážně velká škoda.

Léto přeje bílé barvě

Jaká barva šatů maximálně zvýrazní vaše opálení? Jasně, že bílá. Bílé šaty jsou nesmrtelné a nesmrtelná je také diskuze o tom, jaké spodní prádlo se pod bílé oblečení nosí. Když se na to zeptáte své kamarádky, maminky i nějaké tetičky, většina z nich na vás bez váhání vyhrkne: „Samozřejmě, že bílé, drahoušku!” Ale není tak úplně pravda. Když si pod bílé oblečení obléknete bílé spodní prádlo, bude velmi prosvítat. Každý letmý pohled odhalí, jakému typu spodního prádla dáváte přednost. A to zřejmě nechcete. Pamatujte si, že pod bílé šaty vždy patří tělové spodní prádlo. Takové, které nejlépe splyne s vaší kůží.

Pozor na zářezy

Také milujete ten slabý letní větřík? Dokonale vás ochladí a díky němu vám nedbale vlají vlasy i šaty. Na pár vteřin si připadáte jako filmová hvězda. Tento okamžik dokáže zaručeně zkazit jedna věc – zařízlé spodní prádlo. Jen si to představte, volné šaty se vám při fouknutí větru přilepí na tělo a odhalí vše, co se pod nimi skrývá. Počítejte s těmito okamžiky už ve chvíli, kdy se oblékáte. Jestli máte pocit, že vám jsou spodní kalhotky příliš těsné a podprsenka se vám nepříjemně zařezává do kůže, sáhněte po větších velikostech. Prozkoumejte e-shop Bellinda.cz, zde si jistě vyberete kvalitní spodní prádlo, díky kterému si letní větřík vychutnáte se stejnou elegancí jako Marilyn Monroe.

Udělejte dojem

K létu patří romantické procházky i divoké večírky. A právě při těchto příležitostech se chcete pochlubit pěknou postavou, na které jste celou zimu pracovali. Směle do toho. Vezměte si těsné šaty a nechte muže obdivovat každou křivku vašeho těla. Ale pozor, ať spodním prádlem nezvýrazníte nešvary, které měli zůstat utajené. O co se jedná? Například o zařízlé kalhotky, které vám nepěkně rozdělí zadek. Pod těsné šaty zvolte raději tanga ve správné velikosti, vypadají nejlépe. A znáte to, jak se člověk cítí, tak také vypadá. To mějte vždy na paměti. Přejeme krásné léto plné letních šatů a protančených nocí.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jaké spodní prádlo pod letní šaty