Menu
WomanOnly
Domácnost

Jazz Dock dětem. Vyražte s dětmi v sobotu do divadla v baru

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

18. 4. 2013

Vymýšlet s dětmi program na každý víkend dá někdy zabrat. Přinášíme vám tip na divadlo v netradičním prostředí pražského klubu Jazz Dock, které můžete s dětmi jednou v týdnu, v sobotu od čtyř hodin odpoledne navštívit.

Jazz Dock, který si svou polohou i každodenním programem vydobyl jednu z prvních příček pražské hudební scény, najdeme na Janáčkově nábřeží přímo na náplavce. Netradiční prostředí klubu nabízí pro dospělé futuristický bar, přes den pohodlná křesílka k příjemnému posezení, večer otevřený prostor pro pohupování v rytmu jazzu, funku i soulu.

Dětem je prostor vyhrazen každou sobotu od čtyř hodin odpoledne. Každý týden je k vidění představení jiného divadelního souboru, tedy naprosto unikátního představení. Cena vstupného pro děti od dvou let se pohybuje kolem směšných 50 korun, pro rodiče pak vstup přijde na korun 70.

Do konce měsíce můžete navštívit Jazz Dock 20. dubna při představení O karkulce divadla V Kufru, 27. dubna pak pohádku Tři zlaté vlasy děda vševěda v provedení divadla Na cestě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Jazz Dock dětem. Vyražte s dětmi v sobotu do divadla v baru