Menu
WomanOnly
Kam s dětmi za kulturou

Kam s dětmi 2. víkend listopadu. Vyrábějte v Praze, oslavujte v Boskovicích

Tereza Szkatulová

Tereza Szkatulová

8. 11. 2013

A je to tu zase. Máme pro vás tipy na program o víkendu 9. a 10. listopadu. Je podzim, a proto nesmíme zapomínat na všechny aktivity, které k němu patří. Pojďte vyrábět draky, vydejte se po stopách myslivců.

Kdo by nechtěl pouštět draky

Město: Praha

Webová stránka: www.zive-mesto.cz

Přijďte v sobotu od 10 do 14 hodin vyrábět podzimní draky do kavárny Do větru na pražském Břevnově. S sebou si vezměte dlouhý provázek, barvy, štětec, nůžky a nožík. Základní potřeby, papír a dřívka, budou na místě za malý poplatek k dispozici. Samotné pouštění draků pak proběhne odpoledne. Takže pro majitele už hotových draků sraz v 15 hodin na Vypichu u vstupu do obory Hvězda.

Dřevo, lov a myslivci

Město: Boskovice

Webová stránka: www.zamekboskovice.cz

V sobotu 9. listopadu vás na zámku Boskovice potěší Svatohubertské slavnosti. Ty bude provázet bohatý program spojený například s výstavou loveckých trofejí, ukázkou historických mysliveckých uniforem a především pak s dřevorubeckou show za účasti mistra Evropy Martina Komárka. Na zámku pak můžete navštívit i výstavu pohádkových kostýmů.

Richard slaví 22. narozeniny

Město: Praha

Webová stránka: www.zoopraha.cz

Neděle bude jednoznačně patřit pražské zoo. Velkolepé oslavy, které proběhnou u příležitosti gorilího samce Richarda, nabídnou podívanou a komentované prohlídku pavilonu goril, den by měl být ozvláštněn i hrami a soutěžemi. Pokud jste se po létě pod vodou ještě do zoo nevydali, máte jedinečnou příležitost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kam s dětmi 2. víkend listopadu. Vyrábějte v Praze, oslavujte v Boskovicích