Menu
WomanOnly
Televizní tipy

Když se jídlo stává prokletím. Reality show Můj život s 300kg se dočkala 6. řady

Kam až může zajít přejídání? Reality show Můj 300kg život se vrací se šestou sérií příběhů o těch, pro něž se jídlo stalo prokletím.

Život s 300kg

Americká reality show Můj 300kg život se vrací na televizní obrazovky. Celkem 18 dílů už šesté řady nabídne náhled do života lidí trpících extrémní obezitou. Kvůli ní řada z nich přišla o rodinu, přátele, partnery i zaměstnání. To si vzalo daň nejen na jejich psychice a sociálním životě, ale hlavně zdraví.

Účastníci, z nich řada váží kolem 300kg, se ale rozhodli se svým osudem bojovat. Cílem reality show Můj 300kg život je pomoci lidem, pro něž se jídlo stalo prokletím. Před účastníky stojí nelehký úkol. Tím není jen rozloučit se s přejídáním, ale i podstoupení nebezpečného bypasu žaludku a hlavně do „toho“ zase nespadnout.

Pomáhat jim v tom budou lékaři i odborníci, kteří je budou na jejich roční cestě provázet. Jedním z nich bude mimo jiné i specialista v oboru laparoskopických operací – doktor Younan Nowzaradan, řečený Dr. Now. Obezitologii se věnuje přes čtyřicet let a rukama mu prošly již desítky pacientů.

Šestá série přinese bohužel i smutné osudy

Přestože mnoho příběhů v reality show čeká šťastný konec, diváci budou svědky velmi silného a tragického příběhu Roberta a jeho partnerky. Přestože se Robertovi povedlo zhubnout téměř 100kg, minulý rok zemřel na zástavu srdce. Právě jeho příběh má být důkazem toho, jaký vliv má obezita na lidské zdraví a motivovat ostatní k včasnému řešení obezity.

Po odvysílání první řady aspirovala reality show pouze na to být kronikou životních peripetií několika jedinců. Pořad se ale nejen díky diváckému zájmu stal spíše antalogií řady lidských osudů. Šestou sérii americké reality show bude vysílat televizní stanice TLC už od čtvrtka 5. dubna 2018 od 21:00.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Když se jídlo stává prokletím. Reality show Můj život s 300kg se dočkala 6. řady