Menu
WomanOnly
Zábava a volný čas

Kolik váží celebrity? Víme přesnou váhu i jejich dietní triky

Váha celebrit představuje nízká čísla. Je to především kvůli tomu, že preferují zdravý jídelníček a hodně sportují. Angelina Jolie a Jessica Alba nedají na tyto metody dopustit.

Královna Kate 

Kate Middleton má výšku přímo výstavní. Váží 49 kilogramů, což je k výšce 178 centimetrů trochu málo. Nějaké to kilo navíc by jistě neuškodilo.

Věčně vychrtlá Mary-Kate

Mary-Kate Olsen byla odjakživa sice půvabná, ale zato až moc vychrtlá. Její váha 41 kilogramů mluví za vše. Již v mládí totiž trpěla anorexií. Vysoká je 157 centimetrů, takže by stálo za to, kdyby se jednou pořádně do něčeho zakousla.

 Lady Gaga 

Šílená a extravagantní Lady Gaga váží neuvěřitelných 49 kg, ale její výška dosahuje 155 cm. Je trochu kulatá, ale to jí rozhodně nikdy nebrání v tom, aby se na veřejnosti nepředvedla v nějakém tom novém kostýmku.

 Bridget Jones není žádná baculka

Renée Zellweger si každý představí jenom jako boubelku z filmu Deník Bridget Jones. Skutečně tomu ale tak není. Váží totiž 54 kilogramů při výšce 162, 5 centimetrů. Právě kvůli filmu přibrala neuvěřitelných 15 kilogramů, což stojí za poklonu.

 Adele na váze nezáleží

Zpěvačka Adele při své výšce 169 cm váží 89 kg. Nijak se ale za svou postavu nestydí a netrápí se. Její hlavní předností je totiž zpěv, a proto není třeba, aby si lámala hlavu kvůli kilům navíc.

Většina celebrit má tělo ve skvělé kondici. Hlavním trikem, jak mít málo na váze, je především zdravý jídelníček. Bez něho by se žádná z hvězd rozhodně neobešla. Důležité je zařadit do denní stravy hodně obilovin, zeleniny a nejíst žádné sladkosti. S tím má veliké zkušenosti například Angelina Jolie nebo Jessica Alba. Obě totiž váží 53 kilogramů a jsou na své křivky opravdu pyšné.

Řada dalších hvězd upřednostňuje hlavně sport. Je to hlavně plavání, běhaní a různá fitness centra. Není proto divu, že můžou svojí váhou klidně chlubit.

Ohodnoťte tento článek:
3,5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kolik váží celebrity? Víme přesnou váhu i jejich dietní triky