Menu
WomanOnly
Krása

Kvalitní přírodní kosmetika jako základ péče o pleť a tělo

Každá žena se o své tělo a pleť v různých stádiích života stará jiným způsobem, jelikož pokožka se neustále mění a stejně tak nároky na její péči. V posledních letech se čím dál větším trendem stává přírodní kosmetika, tedy kosmetické produkty vytvořené z přírodních ingrediencí bez co nejméně přidaných umělých látek, parabenů, silikonů a dalších. Je však důležité zkontrolovat, zda je daný výrobek opravdu přírodní a dosahuje slibované kvality. Kde se tedy poohlédnout po kvalitní přírodní kosmetice?

Přírodní kosmetika v lékárnách

Jako první přišly s produkty s více přírodními ingrediencemi lékárny, které spolupracují s kosmetickými firmami a snažily se tak zákazníkům nabídnout například přírodní kosmetiku na akné, když chemické varianty nebyly účinné. Postupem času se sortiment přírodní kosmetiky rozšiřoval i na další kategorie výrobků, vše se zárukou té nejvyšší kvality od lékáren. Často velmi vysoká cena přírodních produktů se s narůstajícím zájmem a trendem přírodní kosmetiky snížila díky pravidelným akcím a slevovým nabídkám samotných lékáren, které tak získávají nové zákazníky.

Největší lékárenská síť v České republice Dr. Max nabízí kromě volně prodejný léků, potravinových doplňků a zdravotnického materiálu také mnoho různých značek přírodní kosmetiky. Díky častým slevovým akcím v letáku Dr. Max a věrnostnímu programu s Kartou výhod mohou zákazníci ušetřit a využít speciálních Dr. Max akcí na nákup přírodní kosmetiky za výhodné ceny. O něco menší lékárenská síť Pilulka provozuje kromě svých lékáren také eshop s léky, vitamínovými a výživovými produkty, sportovní výživou a také přírodní pleťovou a dekorativní kosmetikou. Jako členové Pilulka klubu zákazníci získají řadu výhod včetně Pilulka slev na objednávky přes eshop, které mohou uplatnit na kvalitní přírodní kosmetické produkty.

Drogistická přírodní kosmetika 

Kromě lékáren je možné najít široký sortiment kvalitní přírodní kosmetiky také ve vybraných drogeriích, které se přizpůsobují aktuálním potřebám a zájmu zákazníků. Z počátku byla přírodní kosmetika dostupná velmi omezeně a kvalita a výsledky ne vždy odpovídaly informacím na obalu. S narůstající popularitou a poptávkou po kvalitních přírodních produktech začaly i drogerie spolupracovat s firmami zaměřujícími se na výrobu kosmetiky bez přidaných chemických látek. Aktuálně je tedy nabídka přírodní kosmetiky v drogeriích mnohem větší, kvalita výrobků vyšší a ceny díky pravidelným akcím přijatelné.

DM drogerie byla mezi prvními, která nabízela svou vlastní DM drogerii přírodní kosmetiku za nízké ceny. DM drogerie si zakládá na spokojenosti zákazníků a kvalitě složení nabízených výrobků, proto není žádným překvapením, že spousta produktů nese označení jako vegan, bio nebo přírodní složení. V jejich DM drogerii letáku jsou vždy vybrané přírodní kosmetické výrobky v akci a zákazník kromě nižší ceny získá i kvalitu. Ostatní drogerie se snaží držet krok a přícházejí dokonce i s vlastními značkami přírodní kosmetiky, jako například Floré od Teta drogerie. Všechny produkty této značky jsou české výroby, z přírodních ingrediencí, bez chemie a jsou vegan friendly. Teta drogerie akce umožňují jejich nákup, stejně jako dalších přírodních výrobků od jiných značek, za výhodné ceny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Kvalitní přírodní kosmetika jako základ péče o pleť a tělo