Menu
WomanOnly
Láska

Mám o hodně staršího muže. Víme otázky, které musíte zvážit!

Alena Zelová

Alena Zelová

20. 6. 2014

Láska si nevybírá. Ideální věk partnerů není přímo dán, přesto si partnery vyhledáváme přibližně ve stejném věku. Ale často se nám stane, že se zamilujeme do partnera, který je o hodně mladší nebo naopak o hodně starší.

Starší muži nás zaujmou svou vyzrálostí, galantností, přehledem, zkušenostmi. Zpravidla nás tito šarmantní muži okouzlí svým charisma, které z nich přímo září. Ale jak dlouho ještě bude?

Na začátku je to pohádka…

Zpočátku se cítíte jako princezna, která je obletována svým princem, který pro ni udělá cokoliv. Chodíte často do společnosti, do divadla, do kina. Navštěvujete restaurace, kde si pochutnáváte na dobrém jídle, které zapíjíte kvalitním vínem. Jezdíte na dovolené k moři a na hory. Sportujete společně. Jednoduše řečeno žijete bohatým aktivním životem.

Přátelé se na vašeho partnera dívají trochu jinak, ale nakonec ho přece jen přijmou. Nepochopení najdete často u svých rodičů, kteří se vztahem nesouhlasí. Přece jen váš partner je stejného věku jako váš otec ne-li dokonce starší! Ale nakonec i rodiče se s vaším rozhodnutím smíří, i když zpočátku vám kladou otázky, nad kterými byste se přece jen měly trochu zamyslet.

Jak bude náš vztah vypadat za 20 let? Chci s ním mít děti?

…na konci krutá realita

Po několika letech dochází k převratu, kdy se  z okouzlujícího muže stává mrzout, který je věčně nespokojený. Nejraději by byl doma u televize a nikam ven nechodil, maximálně na menší procházku. Váš společný aktivní život se stává minulostí. Také v posteli už to neklape.

Co teď?

Pokud stále svého muže milujete, musíte si určit pravidla, podle kterých se budete oba řídit. Měli byste si v klidu a otevřeně promluvit, co vám vadí, co byste chtěli změnit a společně dojít k nějakým kompromisům. Poslední možností by měl být rozchod.

Jiným případem jsou zlatokopky, které tuto situaci vůbec nemusí řešit. S mužem jsou do té doby, dokud se s ním mají dobře. Jakmile se z něj stává nepříjemný páprda, tak zvednou kotvy a muže opouští.

Ohodnoťte tento článek:
2
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Mám o hodně staršího muže. Víme otázky, které musíte zvážit!