Menu
WomanOnly
Láska

Martin (38): Miluju ji, ale je tlustá. Stydím se s ní někam jít

Martin preferuje plné ženské tvary a pořádně naditý dekolt. Svou novou přítelkyni zbožňuje, ale kvůli pár kilům navíc se bojí, že se mu budou kamarádi posmívat, když Janu vyvede někam do společnosti. Povahově si vyhovují a jemu nic nechybí. Přesto se přistihl u pocitů, které se mu ani trochu nelíbily. Jen těžko si s ní o tom dokáže promluvit a aby nějak hodně zhubla si v podstatě nepřeje. Tento vnitřní boj ho sužuje o to víc, čím více jejich vztah začíná být vážný…

Vždy jsem si vybíral holky s velkými ňadry

Nikdy jsem nebyl typ muže, který by měl potřebu se nějak ospravedlňovat nebo za něco stydět. Rád jsem si užíval života a měl vždy po boku ty nejkrásnější kočky. Dosud jsem ale nenašel tu pravou a necítil potřebu se usadit a založit rodinu. Hodně jsem pracoval, cestoval, občas s někým chodil na vážno, většinou mi ale vyhovovalo být single. Moje bývalá přítelkyně Šárka byla výstavní kočka, která měla i něco v hlavě. Chodili jsme spolu lézt po skalách, byla to sportovkyně, štíhlá, svalnatá, takřka s žádnými ňadry. Trochu mi to vadilo, protože velká prsa u žen zbožňuji a vždy jsem si vybíral holky, které je měly. Šárka mě ale dostala svým vtipem a intelektem, proto jsem jí dal šanci. Všichni z okolí a kamarádů i kolegů z práce byli tak zvyklí na to, že mám po svém boku ženu, která mi úplně ve všem stačí, a to i co se týká pohybových aktivit a mých náročných koníčků.

S Šárkou jsme se ale často hádali. Byla svéhlavá, v hodně věcech jako chlap. Soutěživá, dominantní, náladová, náročná. Nemohl jsem jí složit hlavu mezi prsa a cítit, že jsem fakt doma, v bezpečí. Provokovala mě. I když jsem ji miloval a dokonce uvažoval, že se sestěhujeme, vztah nám vydržel rok. Už toho bylo příliš. Jednoho dne práskla dveřmi mého bytu a už se nikdy neukázala. Byl jsem smutný a tehdy docela pil. Útěchu jsem však velmi brzy našel v náručí Jany. Nikdy bych si dříve holky jejího typu nevšiml, až na její nádherná obří ňadra. Jana totiž měla nějaké to kilo navíc. Tedy docela dost navíc. Přesto dokázala vypadat velmi hezky, upraveně, sexy a pro mě měla od začátku neskutečné kouzlo.

Plné tvary jsem ocenil, je dobré mít ženu za co chytit

Její velikost XXL mi nijak nevadila a oceňoval jsem plné tvary, velká ňadra a boky, za které bylo fajn ji chytit při sexu. To kostnatá a věčně naštvaná Šárka mi v tomhle ohledu moc uspokojení nepřinesla, i když navenek všechno mezi námi vypadalo dokonale. Nejprve jsem si myslel, že s Janou to bude jen na jednu noc, ale překvapilo mě, jak moc mi další dny chyběla. Musel jsem se jí ozvat a aniž bych chápal, co na ní vidím, navázali jsme intenzivní vztah. Sex byl na jedničku, Jana uměla naslouchat, málo mluvila, na nic se neptala, překvapilo mě, jak dobře vaří a že se s ní cítím opravdu jako doma.

Neměli jsme žádný důvod ke konfliktu. Byla oddaná, vděčná za cokoliv, submisivní, zároveň ne hloupá nebo pasivní. Uměla mě překvapit a zaujmout pokaždé, co jsme se potkali. Naučila mě spoustu věcí, mimo jiné i to, že hodnota člověka nespočívá v tom, jak vypadá a kolik má peněz. Zamiloval jsem se jako nikdy v životě a začal uvažovat o tom, že bych se oženil, a že bychom spolu měli děti. Uvnitř jsem cítil, že ona je pro mě ta pravá.

Na akce jsem chodil sám

Jen na různé sportovní akce se mnou nechodila, čekala na mě doma s večeří. Chodili jsme na menší túry a jezdili na kole, venčili její fenku Rozárku, ale ona prostě není sportovní typ a pracuje v knihovně, nemohla by se mnou lézt po skalách, cestovat do hor a nachodit desítky kilometrů jako Šárka. Jana už ani nechtěla nikde tančit na party do rána. Mně to tak ale vyhovovalo, chodil jsem sám, protože jsem se trochu styděl za to, že vypadá spíše jako nějaká mamina, než jako holky, kterým jsem donedávna dával přednost.

Říkal jsem si, co by na to asi řekli moji kamarádi. Věděli, že někoho mám a dokonce i to, že už Jana většinou tráví čas u mě. Styděl jsem se však Janu vyvést do takové společnosti, jakou jsem obvykle dříve navštěvoval.

Myslím to s ní vážně a už se ožením

Samozřejmě jsme si občas zašli do kina nebo tam, kde nás nikdo neznal a bylo to moc fajn. Jana mi rozšířila obzory. Představila mě také svým rodičům a já věděl, že teď je řada na mě. Moje sestra už Janu znala a velice si ji oblíbila. Řekla mi, že jsem konečně našel tu pravou. A i já mám právě ten pocit, jak jsem říkal. Opravdu si chci Janu vzít a už si ani nedáváme pozor, chtěli bychom děti. Jana byla dlouho sama a je jí už pětatřicet. Není na co čekat. Jen si musím ještě ujasnit jednu věc: přestat se stydět za její postavu, umět se za ni postavit jako za svou ženu a představit ji lidem, které mám rád.

Jak jsem ale později zjistil, mnozí známí byli jen falešní přátelé, kteří žili spíše povrchním způsobem života. A já se po boku Jany hodně změnil. Teď nás čeká tradiční akce mého nejlepšího kamaráda, kam bych už Janu chtěl přivést jako svou snoubenku. Jsem z toho ale hodně nervózní.

Ona svá kila umí nosit jako dáma

Nemůžu jí říct, aby do té doby aspoň trochu zhubla. Tohle vážně nemůžu. Navíc se bojím, že by přišla o svá krásná ňadra, kdyby třeba sundala dvacet kilo za půl roku. Já ji mám vážně rád takovou jaká je, navíc ona to sebevědomí má. Ona ta svá kila umí nosit. Je to opravdová dáma. Možná to uhraju na to, že když chceme dítě, mohla by třeba shodit aspoň trošku a zpevnit si postavu, aby se cítila lépe, když ponese další kila v těhotenství navíc.

Budu se o ni bát, přece jenom je pravda, že čím je člověk štíhlejší a pevnější, tím je zdravější, no nemám pravdu? Už brzy ji asi překvapím prstýnkem, který se chystám kupovat.

Ale vím, že musím překonat ten pocit strachu z toho, co na ni řeknou moji kamarádi…

 

Poznámka redakce: jména osob v příběhu byla na přání změněná.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Martin (38): Miluju ji, ale je tlustá. Stydím se s ní někam jít