Menu
WomanOnly
Horoskopy

Měsíční horoskop na říjen 2019 pro všechna znamení

Taťána Kročková

Taťána Kročková

14. 10. 2019

Podle pranostik se říká, že bude-li teplý říjen, bude chladný listopad. Studený říjen ničí všechen hmyz i pro příští rok a mrazy v říjnu znamenají, že bude hezky v lednu. Necháme se tedy překvapit. A jak se budeme cítit my a co pro nás planety připravily?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, všechno vždy nejde podle plánu. Je čas se trochu zklidnit a připravit se na zimu. To, že vaše záležitosti momentálně stagnují a nic se neděje, není vůbec na škodu. Zabezpečte si své domovy, obstarejte děti nebo si najděte novou práci. A hlavně odpočívejte. Vaše nezkrotná energie a neustálé podněty vás někdy vyčerpávají.

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Býci, s nastalým podzimem se bude lehce snižovat vaše aktivita, zejména od druhé půlky měsíce můžete pociťovat lehkou únavu a nespokojenost. Přesto nebudete vzdávat své úsilí. Je dobré dokončit započaté projekty a nebát se přijímat nové výzvy ve svém životě. Začněte ale už konečně myslet i trochu na sebe, odpočiňte si, dbejte na své zdraví a vyjděte si do společnosti nebo za kulturou.

Blíženci (22. 5. – 21.6.)

Blíženci, vy budete během celého října ve svém živlu. Vaše mentální energie stoupne na maximum. Věnujte se komunikaci, studiu, umění nebo cestování. Užívejte si nějakou tu kulturu a žijte společenským životem. Mělo by se vám dařit realizovat vaše sny, plány a cíle, které jste jako obvykle ještě nedokončili.

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Raci, možná bude vaše nezměrná citlivost trpět a budete plakat nad končícím létem. Přesto si ještě stále můžete užít babí léto v poklidu a přetrpět lehkou nespokojenost a drobné potíže. I když může napětí přetrvávat, od druhé poloviny měsíce se vám opět rozproudí krev v žilách a vaše aktivita vzroste. Věnujte čas koníčkům, zábavě, kultuře, přátelům nebo příjemnému randění ve dvou.

Lev (23. 7. – 23. 8.)

Lvi, váš říjen bude plný energie a nových podnětů. Začněte sportovat, běhat, věnovat se svému zdraví, kultuře a přátelům. Nastává ideální čas rozjet nový pracovní projekt nebo se ponořit do umělecké a tvůrčí činnosti. Dejte do toho veškeré emoce a svou vášeň. Pokud vše nejde dle vašich plánů, nebo je té vášně zase moc, zbytečně se nerozčilujte a zkuste se koncentrovat. Uvolní vás jóga nebo meditace. Využijte zbytky krásného počasí k návštěvě lesa.

Panna (24. 8. – 23. 9.)

Panny, s přicházejícím podzimem vám stoupá energie. Věnujete se studiu, usilovné práci nebo péči o své zdraví nebo zdraví svých blízkých. Také v říjnu máte možnost pokračovat v započatých projektech a stále to bude o tvrdé dřině a vynakládání určitého úsilí. Úspěchy totiž obvykle nebývají zadarmo…

Váhy (24. 9. – 23. 10.)

Váhy, váš narozeninový měsíc bude příjemný, ale zároveň náročný, a to v mnoha ohledech. Zatímco v jedné oblasti života se vám daří, v té další to asi není zase tak úplně ono. Zkuste ještě vydržet a ujasnit si své postoje, plány a cíle. Jistě se zakrátko i vaše sny a touhy stanou skutečností. Bez vyvinutého úsilí a značné trpělivosti to však určitě nepůjde. Přibližně od druhé poloviny měsíce můžete pociťovat značné napětí a nespokojenost. Možná už budou některé změny na spadnutí.

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, čeká vás pohodové babí léto, na jehož konci oslavíte i narozeniny. Věnujte se milostným vztahům, tvůrčí práci, umění nebo třeba i psaní. Zajděte si mezi lidi a popovídejte si s přáteli. Více než kdy jindy budete mít společenskou náladu a budete prahnout po vášnivých diskuzích a sdílení s druhými. Nastává čas čajoven, kaváren, kin a kulturních zážitků…

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Střelci, vy se v říjnu můžete radovat. Budete vtipní, zábavní, veselí a aktivní. Skoro jako utržení z řetězu. Možná i najdete novou lásku. Užívejte si poslední letošní zbytky sluníčka, kulturu s dobrými přáteli nebo pobyt na horách. Vyrazte si do přírody nebo někam na výlet. Počasí je ještě pěkné a vy tu turistiku prostě milujete. Mělo by se dařit v práci i ve vztazích.

Kozoroh (22.12. – 20. 1.)

Kozorozi, ani během října vás workholismus nepřejde. Budete pod tlakem, a to často ve vás vyvolává pocit, že musíte zabrat ještě víc. Naštěstí vás od druhé půlky měsíce začnou pokoušet zcela jiné choutky a jistě si uděláte čas i na nějakou zábavu a příjemné či trochu nemravné rozptýlení. Relaxujte co nejvíce, opatrujte si zdraví a odreagujte se v přírodě nebo prostřednictvím kultury a umění. Mohou vás trápit bolesti páteře.

Vodnář (21. 1. – 19. 2.)

Vodnáři, první polovina měsíce bude podnětná a aktivní, v té druhé to bude poněkud horší. Možná vygraduje vaše dlouhodobá nespokojenost nebo se objeví potíže v partnerském vztahu. Každopádně bude dobré uchovat si nadhled a optimismus. Elán a nadšení vám však chybět nebudou, budete se snažit podnikat všechno nové, chodit do společnosti nebo trávit čas s přáteli. Po pracovní stránce nastává čas dobře si promyslet změny a vrhnout se do podnikání nebo nových projektů.

Ryby (20. 2. – 20. 3.)

Ryby, vás čeká velice příjemný měsíc, a to zejména od své druhé poloviny. Využijte čas co nejlépe. Například k tvůrčí a umělecké činnosti, práci, pobytu v přírodě, trávení času se svými blízkými, započetí nových projektů nebo k introspekci a meditaci. Může se objevit nová láska a všechno krásné s tím spojené.

Ohodnoťte tento článek:
5
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Měsíční horoskop na říjen 2019 pro všechna znamení