Menu
WomanOnly
Láska

Muži a jejich dokonalé kamarádky. Máme žárlit?

K pravé lásce neodmyslitelně patří i obrovská důvěra, kterou si musí partneři projevovat. Na světě je ale spoustu dlouhonohých hubených konkurentek, které jsou všude a čas od času jsou i kamarádkami našich milenců. Ale opravdu existují ženy, které jsou jenom kamarádkami, nebo je v tom vždycky něco víc?

Vše začíná nevinně

Pokud má váš partner nejlepší kamarádku a tvrdí vám, že nejde o nic jiného než o přátelství, nemusí vám nutně lhát! Ve většině případů přátelství mezi mužem a ženou totiž vše opravdu začíná pouhým přátelstvím. Jak se však říká, důvěřuj, ale prověřuj. Měla byste se mít na pozoru, aby vše nepřerostlo určitou míru.

Přítel by totiž mohl vše považovat za nevinné kamarádské pošťuchování a ne za flirt. Když po něm pak atraktivní kamarádka vyjede, bude se mu jen těžko odolávat. Sexuální impulsy jsou zkrátka pod povrchem přátelství neustále přítomné a záleží jen na tom, jak dlouho jim dokáží „přátelé“ vzdorovat.

Muži jsou větší svůdníci

V rámci výzkumu se také ukázalo, že muži pociťují ke svým kamarádkám mnohem častěji sexuální přitažlivost než naopak. Kromě toho si muži častěji myslí, že by se s nimi jejich kamarádky rády vyspaly a posunuly jejich vztah do jiné roviny. Trpí touto utkvělou představou, i když to nemusí být nutně pravda. Proto tedy mají větší sklony k nevěře a my k žárlivosti.

Najděte své sokyni přítele a problém bude pod kontrolou!

Americký výzkum také prokázal, že k porušení přátelství sexem dochází nejčastěji u kamarádů, z nichž je alespoň jeden svobodný. Pokud jsou oba kamarádi sezdaní, přátelství má větší šanci udržet se pouze na kamarádské úrovni. Nejčastěji údajně vnášejí sexuální napětí do kamarádských vztahů mladí, svobodní muži.

Nevinná přátelství od dětství

Pokud ale má váš partner kamarádku, se kterou se zná prakticky od kolébky, nemá žádný smysl žárlit. Takové přátelství je totiž nejen velmi pevné, ale také nevinné. Proto se mezi ně nesnažte vrážet klín! Váš partner totiž miluje vás, ale potřebuje i ji. Sice zcela jiným způsobem, ale potřebuje. Buďte tolerantní a s takovou kamarádkou se snažte vycházet!

Ohodnoťte tento článek:
1
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Muži a jejich dokonalé kamarádky. Máme žárlit?