Menu
WomanOnly
Láska

Mystický sex. Zažijte s partnerem nekonečnou milostnou extázi

Zapomeňte na biologickou podstatu pohlavního styku, na nutnost uspokojení partnera, začněte se soustředit na sebe, na prožitek každého pohybu, dotyku. Zažijte sex v duchu konceptů starodávných náboženství.

Zdroj: Shutterstock.com

Zdroj: Shutterstock.com

O spirituálním pojetí sexu se mluví často, je však potřeba studovat principy náboženských rituálů a k sexuálnímu prožitku dojít skrze jejich pochopení. Máme pro vás ale zásady, které vám pomohou pochopit hlubší prožitek i bez dlouhého učení.

Zapomeňte na naprogramované pohyby

Pokud jste zvyklá na celoživotní schéma pohlavního styku, jeho jasná pravidla, na s partnerem kombinaci stále stejných pohybů, zahoďte ho za hlavu. Nesoustřeďte se programově, nechte se vést náladou, chutí. Změňte proto místo, pozici… Dejte si záležet na dlouhé předehře. Soustřeďte se na chutě partnera, vnímejte jeho dech, který bude s rozkoší nabírat na intenzitě. On pak dozajista bude dlouze pečovat o vás. Spontánně…

Zpomalte a oddalte vrchol

Zapomeňte na prudké pohyby vedoucí k pár minutovému aktu a uspokojení z nutnosti. Pomalé tempo pak pomůže lépe vnímat nejen potřeby partnera, pochopíte tak lépe i své tělo a jeho potřeby. Před blížícím se vrchol na chvíli zpomalte na minimum, nechte se tak unášet na vlnách rozkošného napětí…

Nemyslete si, že princip mystického prožitku sexu pocítíte hned, jedině pravidelný trénink vás naučí jak na to. O to víc si ale užijete jeho výsledek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Diskutovat

Úplňky

Právě čtete

Mystický sex. Zažijte s partnerem nekonečnou milostnou extázi